Dali lektor 8

sprezyn

New member
Witam czy warto wymienić jbl :smile:es 100 na dali lektor 8 posiadam amplituner onkyo 5007 możecie napisać jakieś opinie na temat tych dali pomieszczenie 30 metrow rodzaj muzyki pop techno house pozdrawiam
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Jeżeli można użyć słowa "audiofilski " (może trochę na wyrost) to zdecydowanie bardziej pasuje do Dali
Brzmienie na pewno jest lepsze ,to akurat nie ulega najmniejszej wątpliwości

A tak na marginesie to trochę dziwne ,jeżeli się nie mylę to JBL ES100 są największymi kolumnami z tej serii .Jeżeli ES 80 nadają się na festyn ,to co dopiero ES 100
 

sprezyn

New member
No tak wszyscy mówią wzmacniacz wypożyczyłem cambridge audio 851 i tez myślałem ze powali onkyo 5007 a tu zonk na jbl 100 zadyszka mu sie włóczyła gdzie onky dopiero sie rozkręcił i dźwiękowo tak samo bym powiedział ze nic specjalnego masakra
 

sprezyn

New member
A dali lektor 8 oddałem nic specjalnego słaby detal 0 dynamiki porażka zastanawiam sie teraz czy niezmienia moich jbl es 100 na nowe jbl studio 290 czy ktoś z forum porównywał je jak sie maja dźwiękowo i mocowo do es 100 pozdrawiam
 

Henry

Active member
Bez reklam
Słyszałem ES80 i 280, 280 w porównaniu do do ES'ów brzmią super, dużo równiej i z większą "kulturą".
Mogą bardziej ci podpasować od Lektorów ;)
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
A dali lektor 8 oddałem nic specjalnego słaby detal 0 dynamiki porażka zastanawiam sie teraz czy niezmienia moich jbl es 100 na nowe jbl studio 290 czy ktoś z forum porównywał je jak sie maja dźwiękowo i mocowo do es 100 pozdrawiam
Poszukaj jeszcze JBL Studio 590, może gdzieś znajdziesz w dobrej cenie.
 

sprezyn

New member
No tak jbl studio 590rozwazalem ale boje sie o ten sopran tam jest tuba miałem z czymś takim do czynienia w klipsch tragedia jakaś głuchy chodziłem 3 dni po tych klipsch porażka jakaś
 

sprezyn

New member
A takie pytanko czy jest sens wymiany onkyo 5007 na onkyo 5010 bo zasilanie jest to samo chyba a jak dźwięk w stereo czy porównywał ktoś
 
Do góry