dali concept 6. negocjacja ceny.

mrokness

New member
Od jakiegoś czasu z wolna przymierzam się do zestawu amp denon 1912 + dali concept 6 5.0. budzet 5k ale im mniej tym lepiej. Surfując po sklepach internetowych natrafiłem na możliwości negocjacji cen.
Co do denona to raczej chyba się nie da unegocjować i cena zostanie na poziomie ok. 2k. Głośniki chodzą po ok 3k. Zastanawia mnie czy da się je kupić za 2,5k? Może ma ktoś info za ile najtaniej z legalnego źródła + gwarancja można wycyganić te głośniki?

40%- kino
30%- muzyka (metal)
30% -PS3
pomieszczenie 4X4m

a może inny zestaw który na ceneo stoi do 5k + sprzedawcy ochoczo go przeceniają.
dodam ze nie mam możliwości odsłuchu. sprzęt kupuję w ciemno po opiniach i filmikach z youtube.
 

ofis77

New member
Witam!
Też jestem zainteresowany takim zestawem, dodatkowo zastanawiam sie jeszcze nad blu-rayem Denona 1611.
Znalazłem taki sklep kkrs.pl w Słupsku , jest oficjalnym dystrybutorem, ale wg Horn jest tylko oficjalnym dystrybutorem Denona. Cena za Dali Concept 6 5.0 to bez zeta 2500 zł/brutto. Nie znam opinii o tym sklepie. Może oferta warta uwagi?
Jakby cena była przystępna to może nawet warto podjechać po towar osobiście.
Pozdrawiam.;-)
 

krzaczek

New member
Pytanie do kolegi ofis77. Cena w tym sklepie to jest już po jakichś negocjacjach ? Bo też szukam i tak patrzę że wyjściową to mają taką jak wszyscy.
 

duckstein

New member
Witam!
Też jestem zainteresowany takim zestawem, dodatkowo zastanawiam sie jeszcze nad blu-rayem Denona 1611.
Znalazłem taki sklep kkrs.pl w Słupsku , jest oficjalnym dystrybutorem, ale wg Horn jest tylko oficjalnym dystrybutorem Denona. Cena za Dali Concept 6 5.0 to bez zeta 2500 zł/brutto. Nie znam opinii o tym sklepie. Może oferta warta uwagi?
Jakby cena była przystępna to może nawet warto podjechać po towar osobiście.
Pozdrawiam.;-)

Sklep jest okej sam u nich zamawiam TV, kolumny i wzmak jeśli weźmiesz pare rzeczy można się dobrze dogadać. ;)
 

afta

New member
zajrzyj na meloman.lublin.pl
ceny wyjściowe jak wszędzie ale po krótkich negocjacjach fajne rabaty + przesyłka gratis
rok temu miałem za 2200
 

Dziku89

New member
Jeśli chodzi o inne głośniki to można polecić zestaw Denon 1912 + Monitor Audio MR 5.0 za 4700 zł.
Osobiście zrobiłem tak że na stronie Denona jest lista dealerów i do każdego z osobna wysłałem mail z zapytaniem o mój zestaw. Efekt bardzo ciekawy - rozrzut cenowy między najlepszą a najgorszą ofertą sięgnął granicy 1200 zł :)
 

ofis77

New member
Pytanie do kolegi ofis77. Cena w tym sklepie to jest już po jakichś negocjacjach ? Bo też szukam i tak patrzę że wyjściową to mają taką jak wszyscy.

No właśnie wyobraźcie sobie, że gdy znalazłem tą cenę i napisałem posta na forum to na następny dzień już ta oferta była zdjęta i poprawiona na cenę "standardową". Nie potwierdzałem u nich jaka jest w rzeczywistości ponieważ będę negocjować dopiero jak będę zdecycowany no i co ważniejsze będę posiadał środki finansowe. I tu moje pytanie (może retoryczne) czy ceny sprzętu (nie tylko tych kolumn) są tak wyśrubowane czy jest to po prostu "zmowa cenowa" dealerów, a może mają wyjściową narzuconą z góry?
Na szczęście z tego co słyszę i czytam to można ponegocjować, szczególnie gdy kupuje się kilka elementów na raz.
 

krzaczek

New member
Dziękuję bardzo za odpowiedź. No niestety ja nie jestem zbyt dobry w negocjacjach ;-) Nie liczę na to że uda się kupić za 2200 chociażby ze względu na kurs Euro ale te 2500 jest w miarę realną - tym bardziej że seria CONCEPT jest już jakiś czas na rynku. Amplitunera w najbliższej przyszłości nie zamierzam zmieniać. Ewentualnie za jakieś 2 miesiące dokupić będę chciał subwoofer i tutaj też mam pytanie: Basis 100 kosztuje ok 1500zł natomiast Concept SUB ok 1800zł - parametry znam ale czy warto dopłacić te 300zł ?
Myślałem jeszcze o serii Zensor ale póki co jest poza zasięgiem cenowym dla mnie.
 
Do góry