Dali: Blue czy Concept ? (onkyo 705)

xclone

Klub HDTV.com.pl
VIP
jest możliwośc kupna Blue 6006+2002 za cenę ok. 2000 PLN...
jak do tego doliczyć central i sub, to wyjdzie ok. 3,5k za zestaw - a to mniej więcej tyle, ile trzeba by dac za Concept 6 w komplecie 5.1..

pytanie: który z zestawów lepiej dostawić do Onkyo 705 ?

pytanie pomocnicze do BN: poproszę o ceny Concept (6+1+C+sub..) :) (mówiłem, że zadowolony klient wraca... ;) )
 

xclone

Klub HDTV.com.pl
VIP
Design własciwie nie bedzie się strasznie odcinał od piano-black Sharp XD1E.. reszte sprzętu mam w srebrnym, ale generalnie i tak głośniki chowam za maskownicami.. tuner N jest biały, a xbox czarny - i tak jest kołomyja... :p latem jednak będą zmieniane kolory ścian i będą takie, że ten buk dali powinien się ładnie komponować..

właściciel rzeczonych dali nie chce odpuścić z ceny - szkoda.. głośniki są z 2001 i 2003 roku (fronty starsze) - gdyby dało się je kupić za 1500 pln (komplet) byłbym wniebowzięty, ale coś czuję, że jednak trzeba będzie te 1700 wyścielić (a narazie nie mam..)
myślę jednak, że za te pieniądze ten komplet to i tak nie jest głupia sprawa.. central znalazłem za 600, sub będzie pewnie ok. 1000.. całość wyjdzie ok. 3000, co w miarę wygląda realnie przy moim obecnym budżecie (oczywiście - realnie w rozłożeniu czasowym ;) )
 
Do góry