DAC Beresford TC-7520 GFmod ver.6

daroquaresma

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam czy może ktoś wie na może stać tegp DACa? Myślę zakupić go, tym bardziej że jak by coś nie spasowało jest możliwość zwrotu :) Co o tym sądzicie?
 
Ostatnia edycja:

daroquaresma

Klub HDTV.com.pl
VIP
Hej , dzięki za odzew :) Ale jak to, to ten z ku21 już też jest z tym GFMod?

Jest jeden minus że nie ma wejścia USB :(


Edit: Nie zauważyłem ale ten model nie jest poddany GFmod ;p

SDman a porównywałeś bezpośrednio te 2 przetworniki? Bo cenowo mnie wyjdą bardzo podobnie, tyle że ten co w temacie jest podany używka oczywiście.
 
Ostatnia edycja:

SDman

Banned
SDman a porównywałeś bezpośrednio te 2 przetworniki? Bo cenowo mnie wyjdą bardzo podobnie, tyle że ten co w temacie jest podany używka oczywiście.

Nie, porównywałem go natomiast z Pirmare CD32, Micromega minium CD2.
Ta cena obecna to żart dla tego urządzenia 2-3x więcej też się obroni.
Kupuj i już zostanie ale zawsze możesz zwrócić.

Pozdr.
 

daroquaresma

Klub HDTV.com.pl
VIP
Za 799? Widziałem jakiegoś nie dawno za chyba 899 :p Ciekawe czy ten sam. Najbardziej boli mnie to że nie ma wejścia USB ten Bushmaster....;/
 

daroquaresma

Klub HDTV.com.pl
VIP
SDman - a miałeś może okazję gdzieś posłuchać mojego daca Free shipping New Version SMSL Sanskrit 24BIT/192Khz Coaxial&Optical Input USB DAC Silver color-in Amplifier from Consumer Electronics on Aliexpress.com | Alibaba Group ,bo mianowicie ciekawi mnie jak to gra w porównaniu z innymi dacami.

O Sanskirt też coś słyszałem.... no właśnie słyszałem ale nie słuchałem, tak samo jestem ciekaw jak gra np. Emotiva ale tu zakupy bez możliwości zwrotu....:(
 

SDman

Banned
SDman - a miałeś może okazję gdzieś posłuchać mojego daca Free shipping New Version SMSL Sanskrit 24BIT/192Khz Coaxial&Optical Input USB DAC Silver color-in Amplifier from Consumer Electronics on Aliexpress.com | Alibaba Group ,bo mianowicie ciekawi mnie jak to gra w porównaniu z innymi dacami.

Witam,
nie słuchałem. Tylko takie: MF V90-DAC, Nova65SE, Myryad z20, Pro-Ject Dac Box DS
oraz Audio-gd NFB-27. Ten, który mam oczywiście słucham cały czas ;)

Pozdr.
 
Do góry