Czysta moc i finezja dźwięku -Pioneer LX 83

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam





Czysta moc i finezja dźwięku

3Dlogo.gif
airStudios_monitor.gif
7 x 190W w amplitunerze SC-LX83 sprawia, że jest on prawdziwym mocarzem w naszej ofercie amplitunerów AV. Moc łączy się w tym urządzeniu z niezwykłą finezją: pod obudową znalazły się najlepsze podzespoły, które dbają o uderzającą jakość dźwięku i obrazu. Amplituner oferuje również niezwykłe możliwości połączeniowe i spełnia wymogi standardu DLNA.
Wybór amplitunera serii LX Series to wybór urządzenia, stworzonego z niezwykłą drobiazgowością w zakresie jakości użytych podzespołów oraz jakości montażu. Wzmacniacze Direct Energy HD zbudowane zostały w oparciu o technologię analogową klasy D ICEpower. Inżynierowie z uznanego na całym świecie studia nagrań AIR Studios poddali ten amplituner żmudnemu procesowi brzmieniowemu. W rezultacie uzyskano niezwykle czysto brzmiący amplituner oferujący reprodukcję materiału, jak najbliższego oryginalnemu nagraniu.
Amplituner jest kompatybilny z najnowszymi formatami przestrzennymi dźwieku w tym HD audio. Znakomita jakość obrazu gwarantowana jest m.in. dzięku wsparciu funkcji x.v.Colour i Deep Colour. HDMI 1.4a umożliwia odtwarzanie materiału 3D. Obraz standard owej rozdzielczości może być przeskalowany do 1080p (HD).
Nieograniczona swoboda połączeń

thx_ultra2plus_sm.gif
Podłącz do 6 urządzeń źródłowych przez HDMI (w tym 1 wejście z przodu) i korzystaj z wygod 2 wyjść HDMI – instalacja drugiego ekranu lub projektora nie będzie stanowić problemu.
Ponadto oraz technologia Advanced Sound Retriever poprawią jakość skompresowanych formatów muzycznych z przenośnych urządzeń źródłowych. Aplikacja iControlAV umożliwia nawet sterowanie systemem z poziomu iPhone lub iPod touch (po zintegrowaniu z domową siecią).
internetradio.gif
Amplituner umożliwia transmisję strumienia dźwięku przez Bluetooth – nasza firmowa technologia Sound Retriever AIR przywraca jakość dźwięku utraconą podczas przesyłania.
Intuicyjny graficzny interfejs użytkownika GUI (Graphical User Interface) ułatwia konfigurację systemu do własnych preferencji.

pioneer.pl
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Dlaczego dla snobów? Bardzo dobry amplituner, bogato wyposażony. Jeżeli kogoś stać to może kupić i wcale nie musi być snobem...
 

crepel

New member
Dokładnie dlaczego snobem a tak na marginesie posiadam SC LX 72 który wygląda tak samo tylko front jest na wysoki połysk ale w brew pozorom nie jest to materiał szybko rysujący się jak w telewizorach samsung lub inym sprzęcie.
Poprzednio miałem amplituner firmy denon ale jak nabyłem pioneera to stwierdziłem że to całkiem inne doznania w jednym pioneer przeważa denona i odwrotnie.
Nie żałuję zakupu amplitunera firmy pioneer i polecam wszystkim bo dźwięk jest niesamowity i ma też sporo mocy.
Muszę się wybrać do salonu na odsłuch głośników firmy KEF Qi90 bo zastanawiam się czy wydoli przy tak wymagających kolumnach.
 

ZET_122

New member
udalo mi sie stac posiadaczem tego lx83.
Gra rewelacyjnie, rowniez stereo. W komplecie z monitor audio gs60 i lcr.

p.s. lx 72 sluchalem przy kefach qi40 i dawal rade:), z 90 tez powinno byc ok.
 

adorian89

New member
nie miałem jeszcze okazji testować nigdy ani nawet słyszeć trueHD ale myśle że niebawem rozejże się bardziej za sprzętem z taką możliwością a ten pioneer'ek będzie również w moim gronie zainteresowania
 

Deimos

Banned
To nie jest sprzęt dla snobów, tylko dla tych, którzy cenią sobie prawdziwe kino, a nie jakieś tanie pierdziawki udające kino domowe.
 

pkomp

New member
no sprzet za połowe czy jedną trzecią ceny nie zagra w kinie jak ten....proszę cię zejdź na ziemię - obstawiłes sie super wypasnym sprzętem i udajesz że nie jestes snobem
 
Do góry