Czym wzmocnić dźwięk w soundbarze SONY?

sasiad184

New member
Witam, jestem nowym użytkownikiem forum. Moje pytanie jest następujące: czy jest możliwość wzmocnienia dźwięku w SONY HT-GT1? Soundbar mam podłączony do tv Samsung UE40F6320 kablem optycznym i szczerze oczekiwałem lepszego brzmienia i podbicia basu. Czy jest to w ogóle możliwe i jeżeli tak to czym?

Będę wdzięczny za pomoc.
 

collider

New member
Bez reklam
Tylko przycisk "bass bazuca" jak wiadomo,a regulacji brak, equalizer jest ale tylko regulacja "low, mid i high" ktora duzo nie daje...

Nie rozumiem, to nie ma ustawienia glosnosci albo fazy? Jak nie ma rzadnych funkcji korekty dzwieku to jedyna rada postawic go w rogu pokoju i odpalic bas bazuca albo .... sprzedac i kupic inny prawdziwy soundbar kinowy bo to mi wyglada na takie all in one bardziej dla zabawy niz powaznego dźwięku. Jednak moge sie mylic. Ustaw tez tryb np. film i zobacz co bedzie sie dzialo.

I jeszcze jedno. Na jakiej to powierzchni chodzi. Bo jak masz duzy pokoj to i potrzeba fest suba z dobra skutecznoscia.
 
Ostatnia edycja:

sasiad184

New member
Ustawienia głośności basu? niestety brak. Fakt, stoi w salonie czyli nie małej powierzchni... Właśnie obawiam się, że możesz mieć racje co do tego all in one. Liczyłem,że będzie to grać lepiej dlatego też zapytałem czy jest jakieś urządzenie, które jakoś to polepszy ale skoro nie ma to pozostaje sprzedać i zainwestować WIĘCEJ w coś konkretnego...
 

sasiad184

New member
Trzeba było... Zapytam na pewno jak pozbędę się tego i zdecyduje się na następny.

Czyli ostatecznie nie ma żadnego sprzętu, który mógłby coś zmienić?
 
Ostatnia edycja:

Przemo 666

New member
na pilocie od zestawu ht-gt1 masz przycisk sw lewel, nim przełączasz moc suba lub wyłączasz całkowicie głośnik niskotonowy. Daj na high. Dodatkowo, używając custom eq, ustaw low na +6, mid na +2 high na +4. Jeśli jeszcze masz za mało basu włącz bass bazooka.
 
Do góry