czym sie różni Sharp LC-46LE830E od Sharp LC-46LE630E poza 3D ?

piotrek255

New member
Witam

Przeglądając masę tematów, natrafiłem na kilka wypowiedzi ludzi z forum znających się na TV (m.in. kiki) mówiących że Sharp LC-46LE830E to nowszy model sharpa od 630stki.

Ale co dokładnie oferuje poza 3D za te dodatkowe 1500zł ?

Matryca matowa, extra płynność, mały input lag rozumiem że występuje też w wersji 630 tak?
I z koro mały input lag to pewnie nada się też do grania?

 

artsaulo

New member
830 oprócz 3D, posiada matryce Quatron z 4 żółtym subpikselem. Moim zdaniem 630 pod względem jakości obrazu wypada lepiej. W serii 830 tylko 40 daje w miarę dobry jakościowo obraz.
 

piotrek255

New member
sam juz nie wiem, powiększyłem budżet do 5000zł.... nie wiem co wybrać, tego sharpa czy może samsunga z serii 6000 czy może coś jeszcze innego... ten sharp ma opcje nagrywania filmow przez aquos net, ale gdzies czytalem że to nie działa w Polsce
 
Ostatnia edycja:

piotrek255

New member
kupiłem 46LE830E, trochę przepłaciłem bo w saturnie maja za 4500zł a ja dałem 5000.... obraz jest bardzo dobry chociaż nie odczuwam jakiegoś super wyjątkowego odcienia żołtego lub błekitu, może to wina ustawień. Dzięki za pomoc
 

piotrek255

New member
kiki - juz wybrałem sharpa 830

Maurício- nie sprawdzałem, faktycznie za około 5100 można 52 cale, ale to głownie sklepy internetowe (chyba ze w saturnie/media markt jest za 5100zł 52 cale), nie miałbym możliwości sprawdzenia, 46 to tez raczej był max jak na moje mieszkanie

Co do jakości obrazu, widzę bardzo małą różnice w porównaniu do innych dużo tańszych TV, Kiki co masz na myśli mowiąc o prezentacji do domu??? euro lub inne sklepy robią takie akcje? To info które masz w stopce to pewnie zamówienie prezentacji z twojego sklepu, na jakiej podstawie ustalacie ceny?

jakby ktos sie na niego zdecydował to niech nie kupuje w euro, jest o 500zł drożej ja niestety przepłaciłem przez głupote (kazdy inny co sprawdzalem w euro byl tanszy)
 
Ostatnia edycja:
Do góry