Czym Prosto Połaczyć M2ts Bez Przesunięcia Audio

bialkooo

New member
posiadam kamerkę hdr-sr12 zrzucam pliki pmb i chodzi mi o to żeby bez ponownego kodowania w jakis prosty spósób połączyć te pliki w jeden, bez edycji oraz efektów , aktualnie korzystam z tssplitera oraz tsmuxera ale przy dużej ilości plików jest spore przesunięcie w audio, a chodzi mi żeby tego uniknąc oraz zachowac oryginalną jakośc . Szukałem na forum ale nic nie znalazłem , a z tego co wiem to chyba vegas i reszta ponownie musza kodować materiał . czy jest jakiś prosty program który eliminuje wadę tsmuxera z audio ??
 

Gucio50

New member
Bez reklam
bialkooo napisał:
... ... chodzi mi o to żeby bez ponownego kodowania w jakis prosty spósób połączyć te pliki w jeden, bez edycji oraz efektów ... ...

Wg mnie jedyny sposób aby usunąć "skoki" pomiędzy klipami jest ponowne rekodowanie i ustaienie synchronizacji...
 

bemx2k

New member
bialkooo

Sprawdz najnowsza wersje TSMuxera 1.8.8b
Ja laczylem 41 plikow z CanonaHG20
wszystko cacy szybko i bez przesuniec synchroniozacji audio.


b.t.w

Ludzie unikajcie Renencodowania jak diabel swieconej wody
to nie poto kupiliscie chyab kamery HD zeby tracic na jakosci .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bialkooo

New member
Nie cytuj poprzednika


wlasnie sprawdziłem i niestety jest to samo,a plików jakies 18 i audio ucieka, własnie o taki programik mi chodzi tylko żeby nie uciekał dżwiek moze jest jakiś inny podobny ???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

huling

New member
Nie cytuj poprzednika

A próbowałeś podzielić łączenie na raty? Połączyć najpierw po 9 plików, a potem te 2 duże ze sobą.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bialkooo

New member
Nie cytuj poprzednika


własnie jestem po próbie i nic sie nie zmieniło :confused: , rzeczywiście wiem z doświadczenie że jezeli pliki z kamery są długie np 6 plików po 10-15 min kazdy to jest mniejsze przesunięcie niż przy łaczeniu na 18 plikach po około 2-3 minuty.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bemx2k

New member
bialkooo

Widac Sony stosuje ciut inny codeck AVCHD
moze to kwestia kolejnej wersji TSMuxera , tyle ze na
naprawienie tego bledu mozna bedzie czekac miesiacami
chyba ze ktos zacznie cisnac na forum gosci od TSMuxera
 
Do góry