Czym odtworzyć SBS na komputerze?

janusz

New member
Bez reklam
Pojawiją się ostatnio fajne pliki mini-HD.1080p.Side.by.Side.
Czy da się się i jakim playerem odtworzyć z komputera przy zwykłym monitorze. Teraz mam oczywiście dwa obrazy.
 

TechnoDream

New member
Do wyświetlania filmów 3D Side by Side musisz posiadać odpowiedni do tego TV 3D, na zwykłym monitorze odtworzysz film ale nie w 3D :)

Chcesz oglądać filmy 3D musisz posiadać TV 3D z okularami pasywnymi lub migawkowymi :)

Natomiast jeśli chodzi Ci o to, żeby plik side by side odpalić jako zwykły film musisz poszukać jakiegoś playera który zrobi Ci z dwóch obrazów jeden, ale po co tak kombinować nie lepiej ściągnąć normalną wersje HD?

Możesz popróbować w takich w programach jak:

Total Media Theatre
PowerDVD
StereoscopicPlayer
 

janusz

New member
Bez reklam
Dzięki, w międzyczasie wypróbowałem ostatni tj. stereoscopic player i nie jest źle. Od początku nie chodziło mi o obejrzenie filmu tylko o możliwość obejrzenia w 3D. Korzystając z w/w playera i papierowych okularów obraz trójwymiarowy ale efekt bardzo słaby, bez porównania do TV 3D.
 

janusz

New member
Bez reklam
Spróbowałem programem PowerDVD 11 i powiem szczerze, że efekt jest bardzo dobry. Zdecydowanie widać 3D, są efekty, tu już dużo nie brakuje do TV 3D.
Na marginesie to i tak za mało, żebym dal efektu 3D zdecydował się na jednak nieco gorszą jakość i dyskomfort spowodowany okularami oraz zmączeniem oczu. Ale jako ciekawostka jest OK.
 
Do góry