Czy znajdę taki ekran?

monika262

New member
Szukam ekranu przenośnego (na statywie lub pull-up), o powierzchni Matt Grey i rozmiarach min. 235 cm szerokości.
Niestety praktycznie wszystkie ekrany jakie znalazłam są w kolorze White, a dla wybranego projektora (już na 100% będzie Epson EH-TW 3200) raczej polecany jest ekran szary.
Jedyny spełniający moje "wymogi" to Kraftmann Diploma Screen Pro 235 x135 16/9 Matt Grey HD , ale firma ta trochę zraziła mnie do siebie jakością kontaktu i zaproponowanymi cenami (chcę kupić w zestawie projektor, ekran i porządny kabel i ceny jakie mi zaproponowali są wyższe niż na stronie internetowej - na stronie projektor za niecałe 4000 a oni mi piszą, że jak dla mnie to 4199..., ekrany na allegro mają po 950, a dla mnie PO RABACIE 999..., no i kabel za 400 zł...).

Doradzcie czy ten ekran od Kraftmanna jest ok, czy może są lepsi producenci?
 

prime

New member
to kup u nich tylko ekran, jeśli nie ma go inny sklep, a pozostałe kabel i projektor tam gdzie jest najtaniej
co do ekranu to nie miałem przyjemności więc nie mogę pomóc
 

marcin1985

New member
To może podepne się, w poniedziałek będę miał Benq W700, czy moge do niego kupić białą mate? czy dużo lepsza będzie kolor Grey?

duża jest różnica w jakości między white a grey matami?
Wszyscy podają odbicia, powinienem szukać o większym czy mniejszym odbiciu dla filmów ?
 

monika262

New member
Podnoszę temat...
Zamówiłam ekran u Kraftmanna i dostałam odpowiedź, że nie mają ich na stanie (oczywiście na allegro są cały czas dostępne, na stronie internetowej również - (termin realizacji 24 godziny), ekrany będą za 4 tygodnie!
Może jakaś inna firma produkuje ekrany Matt Grey w formacie 16:9 i przekątnej min. 100 cali????
 
Do góry