Czy znacie głośniki firmy Emerald

gaza74

New member
Czy znacie głośniki firmy Prism model Emerald HT 300

Cześć
jestem tu nowy już się przedstawiałem w innym miejscu ale nie szkodzi zrobić to dwa razy.

Moje pytanie czy znacie głosniki firmy Prism Emerald HT 300 i
drugie czy zakup tych głośników wraz z centralnym i tylnymi jest zakupem trafionym.

Cały zestawik podłączony jest do amplitunera Yamahy RXV 459t i dvd Yamaha DVDS 661.


Pozdro
 
Ostatnia edycja:

gaza74

New member
widziałem za 2700 zł
a kupiłem za 2500 zł
... drogo?

blackninja pytanko jaki subwoofer do tego byś polecił i wiadomo jak cena u ciebie ...
 

gaza74

New member
no można było ale mnie mój posiadany zestawik kosztował gotówką mniej bo u mnie w pracy dawali takie papierki zwane bonami i sprzęcik wyszedł taniej

blackninja czy mógłbys mi doraadzić jakie kabelki kupić by spiąć dobrze ten zestawik z tv.
 

gaza74

New member
i jeszcze jedno pytanko
czy jak podłączę dvd do tv poprzez HDMI (które jest złączem audio i video) to bedę miał nadal sygnał audio na wyjściu z dvd poprzez coaxial
bo chcę spiąć zestaw tak chodzi o audio
ampli z dvd coaxial
ampli z tv jakiś cinch-cinch lepszy
dvd z tv HDMI
 

timbot

New member
Bez reklam
gaza74 napisał:
i jeszcze jedno pytanko
czy jak podłączę dvd do tv poprzez HDMI (które jest złączem audio i video) to bedę miał nadal sygnał audio na wyjściu z dvd poprzez coaxial
bo chcę spiąć zestaw tak chodzi o audio
ampli z dvd coaxial
ampli z tv jakiś cinch-cinch lepszy
dvd z tv HDMI
podlaczenie dvd z telewizorem przez hdmi nie wylacza wyjscia caxialnego z dvd (przynajmniej w onkyo), wiec zaden problem - telewizor podlaczony hdmi, a dzwiek z dvd przez caxial do ampli
 
Do góry