Czy zmieniać surrandy w moim kinie?

ryjoslaw

New member
Witam wszystkich!
Powracam po dłuższej przerwie bo zastanawiam się nad pewną kwestią i mam nadzieję, że mi doradzicie. Obecnie mam kino domowe Onkyo, ampli model 605 a DVD jak dobrze pamiętam 405. Jest to podłączone z KEF C7. Narazie kolumn "surrand" nie podłączałem ponieważ noszę sie z zamiarem kupna do nich podstawek (z tą elektroniką były kolumienki "M-audio" wiem że to kiła), ale zastanawiam się czy jest sens kupować Kef C1 jak już kupię do nich podstawki, czy te co były w zestawie w salonie czyli te "M-audio wystarczą. Pokój ok 16m. Czy to będzie naprawdę dosyć zauważalna różnica?
PS. Wiem że są trochę większe KEF C3 ale wtedy nie zmieszcze się obecnie w budżecie jeśli kupię podstawki, a nie chcę wyrzucić cięzko zarobionych pieniążków w błoto.

Z góry wielkie dzięki za wszystkie wypowiedzi. Pozdrawiam
 

ryjoslaw

New member
Jak podłącze te "M-audio" to sprawdzę jak one działają, ale nie będę miał porównania (punktu odniesienia)do innych firm. Więc jak mam porównać? Dlatego zapytałem doświadczonych kolegów. Pozdrawiam
 

pkomp

New member
masz też kef to przecież masz z czym porównać - co z tego że duże - i tak w kinie domowym wszystkie powinny być identyczne
 
Do góry