Czy zerwiesz umowę z n??? (bez konsekwencji...)

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Chyba jest to dobry moment na podsumowanie pracy platformy n, właśnie w okolicach sierpnia bez żadnych skutków ubocznych można będzie zerwać umowę z ITI, wszystko za sprawą podniesienia cen.

Jakie są wasze opinie na ten temat ?
 

pandzik

Member
Bez reklam
Wszystkie pakiety są po 16zł? Kiedyś słyszałem wypowiedź jednegoz pracowników "n", że cena 10zł jest tymczasowa, ze w raz z rozwojem oferty programowej...
Nieładnie. To koniec abonamentu za 26 zł ;)
 

secmal

New member
Ja poczekam do następnej podwyżki, która mnie by dotyczyła.
N zachowuje się nagannie, jednak dopóki mnie to nie kosztuje więcej, to kij im w oko. :cool:
 

Gucio50

New member
Bez reklam
ar2 napisał:
Chyba jest to dobry moment na podsumowanie pracy platformy n, właśnie w okolicach sierpnia bez żadnych skutków ubocznych można będzie zerwać umowę z ITI, wszystko za sprawą podniesienia cen.

Jakie są wasze opinie na ten temat ?

Zerwę umowę, jak inna platforma np Cyfra+ będzie nadawała w HD ciekawe filmy

W Cyfrze Plus płaciłem 50zł/mc i gdy dostałem HD Discovery MGM to pożegnałem się z Cyfrą. Kupiłem Dekoder do sypialni i Recorder do salonu
płacę DWA abonamenty i czekam na lepszą ofertę. NIE TAŃszą a lepszę :popcorn:
 

Mesiash

New member
Chyba nikt o zdrowych zmysłach mając ekran HD nie zrezygnuje z N ze względu na kilku złotową podwyżkę. Jak ktoś raz zobaczył Discovery HD, MGM lub Lige Mistrzów w HD to wątpie żeby był w stanie z tego zrezygnować...
Tym bardziej, że alternatywy brak. Polsat może wystartuje z HD za jakieś pół roku (nawet w to wątpie) a to co Cyfra robi to kpiny(jeszcze za taaakie pieniądze)...
Ja od wczoraj cieszę się nowym Samsungiem 50C91H i jeszcze nie otrząsnąłem się z zachwytu :eek:
Pozdrawiam!
 

vitoni

New member
Pytanie mało,, eleganckie",to bawienie się w sondę a myślę,że nie jest to rolą admina -do czego jest Ci to potrzebne ?
pozdrawiam
 

michal218

New member
Mesiash napisał:
Chyba nikt o zdrowych zmysłach mając ekran HD nie zrezygnuje z N ze względu na kilku złotową podwyżkę. Jak ktoś raz zobaczył Discovery HD, MGM lub Lige Mistrzów w HD to wątpie żeby był w stanie z tego zrezygnować...
Tym bardziej, że alternatywy brak. Polsat może wystartuje z HD za jakieś pół roku (nawet w to wątpie) a to co Cyfra robi to kpiny(jeszcze za taaakie pieniądze)...
Ja od wczoraj cieszę się nowym Samsungiem 50C91H i jeszcze nie otrząsnąłem się z zachwytu :eek:
Pozdrawiam!
Ja akurat pozbylem sie N-ki na rzecz starych,a teraz ich od niej wybawie(umowa jest na mnie).Sam mam ekran HD ready i ferdka 8800 i mnie wystarczy obiecywana oferta Cyfry...Zwlaszcza,ze ronica w cenie wynosi obecnie 21 zl,wiec bedzie 31,albo 36 zl,a mam wto wliczone i HBO i C+ i HD...
 

Makszyman

Member
Strasznie sie wkurzyłem. Za pakiet Style, moda, muzyka oni chcą podnosić cenę do 16 zł ?! Przecież tam oprócz VH1 no i ewentualnie MTV nie ma nic ciekawego. VIVA i 4fun.tv są FTA, tak samo jak fashion tv. Rezygnuje z tego pakietu :/ Na wakacje zrezygnuje chyba również ze sportu, bo wyjeżdżam.

Mam tylko nadzieje, że za 2 pakiety w dół nie dostane 40 zł kary tylko normalnie 20 ??
 

ralfzs

New member
Re:

Makszyman napisał:
Strasznie sie wkurzyłem. Za pakiet Style, moda, muzyka oni chcą podnosić cenę do 16 zł ?! Przecież tam oprócz VH1 no i ewentualnie MTV nie ma nic ciekawego. VIVA i 4fun.tv są FTA, tak samo jak fashion tv. Rezygnuje z tego pakietu :/ Na wakacje zrezygnuje chyba również ze sportu, bo wyjeżdżam.

Mam tylko nadzieje, że za 2 pakiety w dół nie dostane 40 zł kary tylko normalnie 20 ??

Oferta n-ki jest słaba - brak kanałów filmowych premium i kilku programów podstawowych jak TV4 czy Polsat. Podnoszenie cen w chwili kiedy nowy soft szwankuje, odbiorniki są generalnie niedopracowane a kosmetyczne zmiany w ofercie nic nie wnoszą - to raczej arogancja i pewność siebie - ja w każdym razie już złożyłem wymówienie .... Najpierw należy coś dać a potem podnosić ceny u nich to wygląda tak, że za to, że może zacznie działać lepiej (czyli normalnie) trzeba zapłacić - jak w PRL - za prostą rurkę od gazu w kuchni trzeba zapłacić ...
 

kowalc

New member
Witam!
Mam pytanie do bardziej zorientowanych ode mnie ;-) forumowiczów. Czy jeśli zmiana cen pakietów nie dotyczy mnie (mam trzy pakiety po 16 zł, które nie zmieniają ceny) to również mogę zerwać umowę bezkarnie?
 

kazek_krk

New member
Ja zmieniłem N ze względu na podwyżkę i zmianę regulaminu na cyfrę (taką możliwość daje ci stary regulamin Rozdział XI punkt 10). Oczywiście zmieniłem N ze względu na słabą ofertę filmową (można porównać programy obydwu platform na stronach www). Niestety wszystkie kanały w SD które są w obu platformach dużo powtarzam dużo lepiej wyglądają w N. Kanały HD w obydwu platformach mają porównywalną jakość.
 

zyga6591

New member
kowalc napisał:
Witam!
Mam pytanie do bardziej zorientowanych ode mnie ;-) forumowiczów. Czy jeśli zmiana cen pakietów nie dotyczy mnie (mam trzy pakiety po 16 zł, które nie zmieniają ceny) to również mogę zerwać umowę bezkarnie?
Tak.Zmiana regulaminu też daje możliwość wypowiedzenia umowy,ponieważ zmieniono regulamin.
 

iqpablo

New member
Ja juz wypowiedzialem umowe i oddalem sprzet. jestem terez posiadaczem tylko c+.

ostrzezenie: jak ktos jest z zielonej gory to niech unika sklepu z play i n w centrum handlowym carefoure. pracuja tam nieodpowiedzialne, niekompetentne i lamerskie osoby. mam juz zle doswiadczenia jesli chodzi o zakup play (w kocu kupielem telefonik gdzie indziej) i teraz jesli chodzi o zwrot dekodera n (oddalem go rowniez gdzie indziej).
 

kowalc

New member
Dzięki za odpowiedz. Niestety również jestem rozczarowany ofertą i z miłą chęcią rozstanę się z N. Tym bardziej, że Cyfra zaczyna nadrabiać zaległości i przynajmniej sportowego materiału w HD (ligi polska i angielska) będzie więcej. Dodatkowo filmy + NGHD przelewają szalę zwycięstwa na stronę C+. Proszę o podpowiedż tych, którzy już odeszli z N, jak formalnie załatwić rozstanie z N.
 

marecki6

New member
Bez reklam
mozliwe ze cyfra nadrabia zaleglosci ale jest jednak dosc dorga opcja , zeby korzystac z programow hd w ofercie promocyjnej musisz lacnzie placic abonament minimum 80zl , do tego koszty decodera ....... zaluje ze tak sie popsulo z N od strony technicznej bo bylem nastawiony na podpisanie z nimi umowy a teraz nie bede wiedzial co robic ... mzoe jednak w miare szybko ulepsza ten soft i bedzie ok...
 

iqpablo

New member
kowalc napisał:
Dzięki za odpowiedz. Niestety również jestem rozczarowany ofertą i z miłą chęcią rozstanę się z N. Tym bardziej, że Cyfra zaczyna nadrabiać zaległości i przynajmniej sportowego materiału w HD (ligi polska i angielska) będzie więcej. Dodatkowo filmy + NGHD przelewają szalę zwycięstwa na stronę C+. Proszę o podpowiedż tych, którzy już odeszli z N, jak formalnie załatwić rozstanie z N.

formalnie dzwonisz na infolinie i sie pytasz a oni ci mowia :)
 
Do góry