Czy wymieniać plazmę na LCD

Witam

Posiadam obecnie plazmę Panasonica 50ST50, chciałbym nabyć większy (65 cali w cenie 5000zł) ale chciałbym się dowiedzieć jak wypadają obecne TV LCD w stosunku do mojego, czy może jednak zaczekać jeszcze na oledy w przystępnej cenie. wiem że może to trochę potrwać ale jeśli warto..
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To ja bym, wymienił.
Masz TCLa 65C70 na matrycy Va ze specjalnym pakietem dla niebieskich.
Wielkość, biel , wyposażenie, dźwięk , obsługa, możliwości, czerń, obsługa głosowa no i wielkość !!!
Jak przyjdzie czas na kolejną wymianę to wystarczy Ci już na Oleda !
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
Witam

Posiadam obecnie plazmę Panasonica 50ST50, chciałbym nabyć większy (65 cali w cenie 5000zł) ale chciałbym się dowiedzieć jak wypadają obecne TV LCD w stosunku do mojego, czy może jednak zaczekać jeszcze na oledy w przystępnej cenie. wiem że może to trochę potrwać ale jeśli warto..
Jeśli wszystko z nim ok to zrób kalibracje isf pro i przeczekaj aż oled-y stanieją bardziej, od lcd trzymaj się z daleka , po miłych doświadczeniach z tą plazmą byłbys bardzo rozczarowany obrazem led-a.Nawet obecne Oled-y nie dają jeszcze takiej naturalności obrazu jak dobre stare plazmy a zwłaszcza Panasonica.Za takie pieniądze nigdy nie kupisz dobrego ekranu 65 cali , tu magiczna granica to 12 tyś.
 
Do góry