Czy wymiana KD do 4k jest konieczna?

siucha

New member
Aktualnie posiadam KD
Pioneer vsx-2021 (bez 4k)

TV 4k i niebawem dojdzie tez player 4k.Teraz rodzi sie pytanie.

Czy KD przepusci obraz w 4k (player musi byc podlaczony do kd ze wzgledu na hd audio)czy tez trzeba wymieniac ampli?(60hz nie jest warunkiem,wystarcza 24,30 do kina)

PS.Osoby,ktore nie maja pojecia o temacie,nie majace stycznosci z takim rodzajem sprzetu prosze sie nie wypowiadac(lub tez...mysle ze...)

Dziekuje
 

siucha

New member
A nie wystarczy źródła 4k podłączyć do TV a dźwięk puścić do amplitunera po HDMI/ARC?
Ludzie wy albo nie czytacie albo nie macie pojęcia o czym piszecie. Prosiłem żeby osoby nie mające pojęcia o temacie się nie udzielały. Ani optyk ani arc nie obsłuży HD audio.
 

Rafal7

Banned
A nie wystarczy źródła 4k podłączyć do TV a dźwięk puścić do amplitunera po HDMI/ARC?

Błysnąłeś kolego

Kolego a jaki to będzie odtwarzacz 4k?
Możliwe że będzie miał dwa wyjścia HDMI
Według specyfikacji HDMI , to wersja HDMI 1.4 a przesyła 4k w 24 klatkach.
 
Ostatnia edycja:

robertuss

Active member
Bez reklam
Błysnąłeś kolego

Kolego a jaki to będzie odtwarzacz 4k?
Możliwe że będzie miał dwa wyjścia HDMI
Według specyfikacji HDMI , to wersja HDMI 1.4 a przesyła 4k w 24 klatkach.

Niebawem będzie odtwarzacz-niebawem będą filmy;) no jak jaki odtwarzacz 4k? Panasonic atrapa z ces 2015 hehe.Jakby się uparł to sprzęt obecnej generacji może nam służyć kolejne lata, ale przychodzi moment ze trzeba wymienić z obawy że nie wiemy kiedy przyjdzie koniec jego
 

siucha

New member
Błysnąłeś kolego

Kolego a jaki to będzie odtwarzacz 4k?
Możliwe że będzie miał analogowe wyjście audio 7.1 lub dwa HDMI
Według specyfikacji HDMI , to wersja HDMI 1.4 a przesyła 4k w 24 klatkach.

Nic nie blysnolem bo wiem co player ma na. wyjściu. xtremer wonder. Analogu brak.
 

werf

Active member
Bez reklam
Zawsze możesz kupić player z dwoma dziurami HDMI

Amplituner musi mieć 4K Pass Through ten nie ma
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Ludzie wy albo nie czytacie albo nie macie pojęcia o czym piszecie. Prosiłem żeby osoby nie mające pojęcia o temacie się nie udzielały. Ani optyk ani arc nie obsłuży HD audio.

Nie gorączkuj sie kolego. Ludzie chca ci pomoc, szukaja rozwiazania a ty sie nosisz. Jeszcze nikomu burza mozgow nie zaszkodzila. Dostales juz rady, bluray z 2 hdmi, splitter itd. Jak ci sie nie podoba taka forma forum gdzie ludzie rozmawiaja to zaloz jakiegos prywata z zaproszeniami.
 

siucha

New member
Nie gorączkuj sie kolego. Ludzie chca ci pomoc, szukaja rozwiazania a ty sie nosisz. Jeszcze nikomu burza mozgow nie zaszkodzila. Dostales juz rady, bluray z 2 hdmi, splitter itd. Jak ci sie nie podoba taka forma forum gdzie ludzie rozmawiaja to zaloz jakiegos prywata z zaproszeniami.
No właśnie jak napisałem na początku tematu.
Pytanie było proste.
Czy przejdzie 4k po ampli który ma hdmi 1.4 a tu zaraz. Kup se inny player, splitter itp. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Ps:wygląda na to że sam będę musiał sobie odpowiedzieć. Lepiej wtopić stowe na player niż parę stow na bezsensowne wymienianie ampli.
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
Przecież Ci odpowiedziałem, a Ty się dalej chłopaków czepiasz
Swoją drogą jaki kolor amplitunera masz, może będziesz wymieniał.
 

collider

New member
Bez reklam
No właśnie jak napisałem na początku tematu.
Pytanie było proste.
Czy przejdzie 4k po ampli który ma hdmi 1.4 a tu zaraz. Kup se inny player, splitter itp. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Czytac kazdy umie tyle, ze problem jak widzisz nie jest prosty i wlasnie dzieki temu, ze masz aktywny temat, podbijany masz szanse na znalezienie odpowiedzi. Zreszta testowales zwykle kable speed jak jest mowa w linku pierwszym, ktory ci dalem? Dziala czy nie? Musisz zrozumiec, ze nie znajdziesz tu zaraz 100 tys uzytkownikow 4K.
 
Do góry