Czy wiesz, że w 2015 roku, TCL sprzedał 17,3 milionów telewizorów LCD i jest trzecim na świecie producentem telewizorów, drugi rok z rzędu!

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Czy wiesz, że w 2015 roku, TCL sprzedał 17,3 milionów telewizorów LCD i jest trzecim na świecie producentem telewizorów, drugi rok z rzędu!

13116043_1077580882299066_2484028949613390063_o.png



13198366_1077580875632400_6680612925950177645_o.png

 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W związku z tym firma widać zaczęła realizować co raz lepiej potrzeby potencjalnych klientów. Widać że klienci coraz częściej ufają produktom.
Firma jako pierwsza wprowadziła na rynek telewizory Quantum Dot, więc widać ma ogromne możliwości rozwojowe.
Firma tym jest dla świata obecnie co Samsung 10-15 lat temu gdy obierał prymat japońskim korporacjom.
Firma ma ogromne możliwości rozwoju i duże ciśnienie na osiągnięcie lepszych wyników.

Czy je wykorzysta w Europie ???
Nie wiem.
Jednak działania nie zawsze idą z potrzebą chwili...
 

cezary69

New member
Bez reklam
Iloœsc nie idzie zawsze w parze z jakosœcia bo można sprzedać miliony najsłabszych modeli i co z tego? W rankingu podskocza i tylko tyle. Co do jakoœsci to jeszcze pozostaje im ładnych pare lat żeby konkurować z lg, samsungiem, sony, panasonic, bo jakoœsc wypracowuje się latami.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz 100% racji.
Ale działania które podjęli pokazują że chyba chcą..
Mnie boli jedno, że chcą to uzyskać tanim kosztem , a tak się chyba nie da.
Zobaczymy po wrześniu bo mają zademonstrować nowe model QD i Androidem 6,0. Jeśli im faktycznie wyjdzie to dużo się zadzieje na rynku.

Mam też obawy, bo wprowadzić mają dużo modeli zakrzywionych.
Wg mnie to nie jest marzenie większości.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Myślę, że doskonałym testem dla firm byłoby wypuszczenie tak samo wypasionego TV w wersji płaskiej i pogiętej. Klienci najlepiej pokazaliby, na których modelach zależy im bardziej. Obawiam się jednak, że gdyby dowiedzieli się, iż różnica w cenie wynika wyłącznie z pogięcia to 90% pozostałoby przy płaskich. Mam wrażenie, że mimo wszystko 3d ma więcej zwolenników niż owal i tym samym dotrzemy niebawem do barierki na kolejnej ślepej uliczce.
 

pantomima

Banned
Nie wiem jak jest do konca z jakoscia tv marki TCL ale wiadomo ze maja przyjazne ceny tych tv za juz nie male przekatne i to chyba ten czynnik warunkuje tak wysoki wskaznik sprzedazy .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Model 75" będzie we wrześniu i ma być w bardzo przyjaznej cenie.
 

Rafal7

Banned
Właśnie przelecialem allegro i te tv są tanie jak barszcz patrząc na cale, ciekawe jak z obrazem.
A orientacjyne ceny za 75" ?
 

PeterD

New member
Cło w Europie ostatni bastion dla światowych gigantów w celu utrzymania zysków, gdyby nie to dawno byśmy mieli zalew w Europie TV, GSM, AGD prosto z Chin na dużą skalę ;). A jak byłoby ciekawie...
 
Do góry