Czy waszym zdaniem warto doplacic 1300 pln za 4 cale?

Wampun

New member
No i moja plazma nareszcie zawisła na ścianie. Póki co podłączyłem pod nią jedynie komputer i przejrzałem po fragmencie kilka divx'ów. No i jak dla mnie (po crt 28") obraz rewelacyjny(!). Na ustawieniach CINEMA film przypominał mi trochę obrazem jakąś telenowelę brazylijską ale po włączeniu trybu THX jest super! Cieszę się że zdecydowałem się na te 50' :)

Martwią mnie jedynie przy niektórych filmach te dwa czarne paski, a obawiam się żeby mi się coś tam nie wypaliło ;), czy coś można z nimi zrobić? Po przejściu na Zoom 2 obraz wypełnia cały ekran, ale jakość gorsza na divx'ach. Czy jest moze jeszcze jakaś inna metoda?
 

don111

Banned
Martwią mnie jedynie przy niektórych filmach te dwa czarne paski, a obawiam się żeby mi się coś tam nie wypaliło ;), czy coś można z nimi zrobić? Po przejściu na Zoom 2 obraz wypełnia cały ekran, ale jakość gorsza na divx'ach. Czy jest moze jeszcze jakaś inna metoda?
jak masz nową plazmę, to mniej więcej przez pierwszy miesiąc oglądania, staraj się rozciągać wszystko na cały ekran, wypalić się nic nie wypali - co najwyżej "niedopali", w najgorszym wypadku możesz mieć później efekt jakby kawałek panelu był odrobinę ciemniejszy/jaśniejszy w miejscu gdzie były pasy

jest metoda na kiepską jakość, oglądać tylko HD ;)
 
Do góry