Czy warto??

Bedistofeles

New member
Hej, planuję kupić 75 cali min. 100hz, matryca VA (zależy mi na poprawnej czerni - nie musi być OLED). Waham się między dwoma modelami i znalazłem je w takich cenach:
1. allegro.pl/oferta/samsung-qled-qe75q80tat-23-vat-10190459556?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_ELKTRK_PLA_RTV+i+AGD&ev_adgr=Inne&gclid=CjwKCAiAsOmABhAwEiwAEBR0Zmry3EJWG-BSqeh_useJqJOoNuDcsscBsIrM5D4RyhEZr6LVycSsoxoCk84QAvD_BwE
2. x-kom.pl/p/578574-telewizor-60-i-wiekszy-sony-kd-75xh9096.html?gclid=CjwKCAiAsOmABhAwEiwAEBR0Zk88qy-SDG1VZ2z6EIZphDEVubrHG1upEM94UawODDAzEom16pwuOhoComwQAvD_BwE


Różnica w cenie wskazuje na Samsunga. Czy na pewno będzie to lepszy stosunek ceny do jakości? Netflix, Xbox one S, tv (bajki, wiadomości), czasem jakieś filmy z pendrive. A może da się coś tańszego, co sprawdzi się w takim mieszanym zastosowaniu. NIe jestem jakimś wymagającym użytkownikiem, ale nie chcę się wkurzać, że czarne jest szare, że przycina w grach itp. Nie wykluczam żadnej marki... Odległość od TV 4-4,5m.

Z góry dziękuję za pomoc!
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
TV z mniej wiecej tej samej klasy jesli chodzi o sytuowanie na rynku.
Jedne z lepszych LEd na rynku, modele 2020 r.
Oba maja swoje wady i zalety. Za pare min. bedziesz mial duzo postow co z ktorym model jest za, a co przeciw :). I glowa bedzie Cie bolec, bo im wiecej przeczytasz, tym bedziesz glupszy, bez urazy :)

Oba te Tv maja dobra czern, o to sie nie martw, w grach to sa najlepsze modele na rynku, polecane pod konsole :)

A dzwiek bedziesz mialt ylko z TV, czy masz juz jakis sprzet audio?
Samsung nie obsluguje Dolby Vision oraz audio DTS.

Ja mam prywatnie sony 65XH9005, to samo co ten Twoj, mniejszy calarz, inne oznaczenie, ale bebechy te same. Jestem zadowolony.

A ceny na pewno znajdziesz nizsze na te modele, gwarantuje :)
 
Ostatnia edycja:

Bedistofeles

New member
TV z mniej wiecej tej samej klasy jesli chodzi o sytuowanie na rynku.
Jedne z lepszych LEd na rynku, modele 2020 r.
Oba maja swoje wady i zalety. Za pare min. bedziesz mial duzo postow co z ktorym model jest za, a co przeciw :). I glowa bedzie Cie bolec, bo im wiecej przeczytasz, tym bedziesz glupszy, bez urazy :)

Oba te Tv maja dobra czern, o to sie nie martw, w grach to sa najlepsze modele na rynku, polecane pod konsole :)

A dzwiek bedziesz mialt ylko z TV, czy masz juz jakis sprzet audio?
Samsung nie obsluguje Dolby Vision oraz audio DTS.

Ja mam prywatnie sony 65XH9005, to samo co ten Twoj, mniejszy calarz, inne oznaczenie, ale bebechy te same. Jestem zadowolony.

A ceny na pewno znajdziesz nizsze na te modele, gwarantuje :)


Jeszcze niższe na te 75 cali?? Myślałem, że to już okazje... HMM masz jakieś dobre źródło na tv w dobrych cenach?:-o
Dźwięk, planowo chcę 5.1, ale zacznę od 2 frontów - chyba jednak zdecyduję się na Dali Zensor 7, amplituner Onkyo TX-NR686 (ten już mam).



Też myślałem o tym 65 cali ale trochę mam wątpliwości co do tych 4,5 metra odległości. Ty jak daleko masz do TV?


aaaa, tak poza tym dziękuję za szybką odpowiedź:)
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Ja mam ok 3,0 m. od TV. Na allegro jest tanszy soniak. kiki sie odezwie na pewno, forumowy, pewny magik, zaproponuje lepsze ceny, tak sadze :)
 
Ostatnia edycja:

drosophilia

Active member
Bez reklam
Kiki sam sie zjawi, dzis, moze po godz. 24 troche, pewnys klep, oficjalna dystrybucja z PL, TV sa sprawdzane przed wysylka i gratis dostniesz jakis :)

75 cali bedzie ok
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Brałbym jednak 75".
Napisz na PW i zaloguj się w Klubie HDTV , masz wówczas pakiet dodatkowo.
 
Do góry