czy warto zmienic Pioneer na Panasonic

mariuszp

New member
Jeszcze wracam do tematu :) A testowal ktos z Was model Sharp LC-70LE740E ? Jak w porownaniu do Panasonica by wypadl? Cena okolo 10k jest rozsadna, tylko jak z jakoscia obrazu?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zamow sobie prezentacje, to jest najlepsza metoda na wybor telewizora.
Ja bym wiedzial co wybrac, wiem na bazie doswiadczenia co jest dla mnie wazne i z co mi bedzie sprawiac najwiecej radochy dzien po dniu, ktos inny moze miec odmienne zdanie. Nikt za Ciebie tutaj nic nie wymysli, cokolwiek by pisal. Wez sobie na to poprawke i nie sugeruj sie tylko i wylacznie opiniami uzytkownikow (niektorzy maja mocno srednie pojecie, za to duzo krzycza)
 

mariuszp

New member
Drodzy koledzy, jeszcze w tym temacie mam dwa pytania:
a) jaki uchwyt polecicie do tego PAnasonica 65" ? W opisie pasujacym jest 684x300 mm ale nigdzie takich nie moge znalezc? Zalezy mi na mozliwie bliskim umocowaniu przy scianie, aby nie odstawal za bardzo.

b) czy modele 65ST50E lub P65ST60E maja rozne filtry przeciwodblaskowe i czy sa gorsze od tego w P65VT50E ? W sumie kupic juz na dniach musze jeden z tych modeli, a chce dobrze wybrac. Funkcje maja podobne, wiec nie musze miec tu VT chyba ze ten VT ma lepiej rozwiazany problem odbic swiatla?
 

RHJG

New member
Bez reklam
Drodzy koledzy, jeszcze w tym temacie mam dwa pytania:
a) jaki uchwyt polecicie do tego PAnasonica 65" ? W opisie pasujacym jest 684x300 mm ale nigdzie takich nie moge znalezc? Zalezy mi na mozliwie bliskim umocowaniu przy scianie, aby nie odstawal za bardzo.

b) czy modele 65ST50E lub P65ST60E maja rozne filtry przeciwodblaskowe i czy sa gorsze od tego w P65VT50E ? W sumie kupic juz na dniach musze jeden z tych modeli, a chce dobrze wybrac. Funkcje maja podobne, wiec nie musze miec tu VT chyba ze ten VT ma lepiej rozwiazany problem odbic swiatla?
Przeczytaj jeszcze raz post kol.ARMANIG--moja konkluzja jest taka jak ktoś jeszcze pamięta klasyka;wężykiem Jasiu wężykiem...
 

mariuszp

New member
Obecnie mam mega remont, wiec nie moge zaprosic na prezentacje. A gdize moge kupic uchwyt do tych Panasonicow? Zna ktos jakis sklep ?
 
Do góry