Czy warto zmieniać CRT na LCD ?

bagieta

New member
Witam...
Jak w temacie posiadam 8-letniego 25 calowego Thomsona 50 hz,jak na razie obraz bez zarzutu(dvd ,divx i CP),no i właśnie się zastanawiam czy go warto wymienić na jakiś nowy LCD do kwoty 2500 zeta ?
czy dużo zyskam na obrazie,itd. ?
 

matias2004

New member
Zalezy czy masz wade wzroku czy nie ,ja np mam -1 i bez okularow spokojnie moge ogladac juz nawet 32 cale lcd z 2-3 m , obraz jest naprawde dobry na divx i zwyklej tv.
 

siwy25

New member
bagieta napisał:
Witam...
Jak w temacie posiadam 8-letniego 25 calowego Thomsona 50 hz,jak na razie obraz bez zarzutu(dvd ,divx i CP),no i właśnie się zastanawiam czy go warto wymienić na jakiś nowy LCD do kwoty 2500 zeta ?
czy dużo zyskam na obrazie,itd. ?
Witam,
ja szczerze mówiąc swojego 29'' 3 letniego 50Hz Philipsa(c+,dachówka,dvd- b.ładnie odbierał)wymieniłem na lcd tylko i wyłącznie dla kanałów HD bo tu jest ogromna różnica w obrazie:eek:k: i nie żałuję! w SD bez różnicy, jeden kanał lepiej drugi gorzej ,ale to jest moje zdanie.
 

bagieta

New member
a bo nie wiem czy to nie jest tak samo jak z monitorami :
mam 5-letniego Eizo 17 cali i oglądałem..porównywałem monitory do 1 tys...

i co...nie zmieniam...

LCD wyglądają tylko Lepiej...i to wszystko...!

ps.

ślepy nie jestem...
ale reklama..

HD..tak..SD..żadnej różnicy..w TV..
 

bagieta

New member
dobra..odpowiem wam:
do SD żadnej różnicy nie ma...ale kup teraz dobrego CRT..

Do HD..jak najbardziej...no..tylko trzeba mieć to OKO żeby dojrzeć różnicę wartą 1 tys....nie sprzedawcy..

no chyba,że ktoś musi kupić telewizor..zostaje tylko LCD...tak samo jak z monitorami. :)
 
Ostatnia edycja:

Evillus

Member
Ja musiałem kupic, bo mój stary panas CRT 26" padł. mam Sharpa 32" , to mniej więcej to samo co CRT 26 ( ale poszerzyło moje horyzonty :D ) . Zawsze to 16:9. Fajnie sie ogląda i dla mnie obraz bez porównania lepszy. Jak twój TV gra dobrze , to po co przepłacać. Musisz sam zdecydować, nie słuchaj innych.
 
Do góry