Czy warto zainwestować w Panasonic TX-55AS800E

Dorota_Ch

New member
Jako iż jestem laikiem w dziedzinie elektroniki i na dodatek kobietą bardzo proszę o opinię na temat LCD Panasonic TX-55AS800E. Czy warto wydać sporą kasę na ten telewizor. Może jest jakiś model wyższej klasy - półki godny polecenia.
 

Dorota_Ch

New member
Dzięki, bardzo wartościowy artykuł. A ten WT60 tylko 55 cali nożna gdzieś kupić. A może nie warto go szukać tylko zdecydować się na AS800. Chyba że coś polecicie tej klasy, może bez LG i Samsunga nie mam do nich zaufania.
 

Dorota_Ch

New member
Trochę poczytałam na temat Panasonica AS800 i z tego co piszą należało by go skalibrować. Czy są jakieś materiały odnośnie kalibracji, ewentualnie czy mogę liczyć na pomoc z waszej strony jak to zrobić.
 

digitalus

Banned
Jesli masz dobre zrodlo sygnalu czyli np tuner satelitarny , kablowa telewizja cyfrowa to na pewno uzyskasz bardzo dobra jakosc obrazu na standardowych ustawieniach.Niektore osoby maja bardzo wysokie wymagania i lubia uzyskac jeszcze lepsza jakosc obrazu.Najlepsza w tym przypadku jest profesjonalna kalibracja.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
A jakie warunki ma spełniać ten Panasonic?
Jakie masz potrzeby i oczekiwania?
Jaki masz sygnał i odległość od ekranu ?
Na czym Ci najbardziej zależy ?
 

Dorota_Ch

New member
A jakie warunki ma spełniać ten Panasonic?
Jakie masz potrzeby i oczekiwania?
Jaki masz sygnał i odległość od ekranu ?
Na czym Ci najbardziej zależy ?
Pomieszczenie 40 m/2, oglądam z 4 - 6 m, TV ogląda 3 - 5 osób, siedzimy na wprost i bokiem, światło pada z boku i na wprost, obecnie sygnał NC+ i cyfrowa naziemna, być może kiedyś będzie PS4, oglądam wszystkie programy, serfuje po internecie, TV oglądam popołudnie i wieczór.
Priorytet to jakość obrazu z anteny NC+.
 
Do góry