Czy warto zainteresować się używanym Infocus in81 full hd

luksio

New member
Witam, obecnie używam starego projektora Epson EMP-X3, który jest przerobiony na lampę ksenonową. Jednak idzie lato i pomimo, że mam gumowane rolety w pokoju robi się coraz jaśniej a tego projektora da się używać komfortowo tylko przy całkowitym zaciemnieniu. W tej sytuacji postanowiłem wymienić sprzęt na coś bardziej konkretnego, początkowo zdecydowałem się na Benq W1070 ale wczoraj na OLX znalazłem ogłoszenie z projektorem Infocus in81. Wg. opisu jaki sporządził sprzedający lampa ma przepracowane 325 godzin i projektor jest 100% sprawny. Zainteresowałem się nim bo cena tego projektora to 2000zł a za nowego Benq W1070 trzeba dać o 1000zł więcej. Czy jest sens w ogóle myśleć o tym projektorze? Jako, że jestem nowy na forum to nie mogę dodać linka do tego ogłoszenia ale można go bez problemu znaleźć na OLX. Proszę o odpowiedź czy warto kupić tego, używanego czy może jednak dołożyć 1000zł i brać Benq W1070?
 

szejos

New member
Benq można już chyba wyrwać za 2800. A najlepiej wziąć sobie na raty 0%, tak jak ja zrobiłem, bo nie ma sensu zamrażać naraz 3000 zł (chyba, że kogoś stać).
 

isaak

New member
To już 6lernia technologia, jeżeli ufasz w przepracowany czas a nikt Cię nie oszuka to ok jednak zostaniesz ze sprzętem prawdopodobnie bez gwarancji. ja sprzedałem projektor Acera z przebiegiem tez około 350h ale 4letni. Ja bym nie brał

Wysłane z mojego XT1052 przy użyciu Tapatalka
 

luksio

New member
Tylko, że ten projektor nowy kosztuje ponad 10 000 zł wiec chyba musi być dobry. Ale faktycznie kto wie ile lamp już w nim było i ile jeszcze pociągnie.
 

mundi21

New member
ten projektor kosztował 6 lat temu ponad 10.000, technologia poszła do przodu więc myślę że na chwilę obecna będzie wart te 2000. Ten projektor uzyskuje duży obraz ale z dużej odległości więc musiałbyś pod uwagę brać też warunki jakimi dysponujesz.
 
Do góry