Czy warto teraz kupic ps3

Bambolo82

Banned
Dobrze że nie czekałem i kupiłem PS3 na wyprzedaży modelu 40 GB za 1099 zł pod koniec sierpnia.

Teraz ceny poszły w górę, bo 1-2 gry albo 1 gra z ciut większym dyskiem za 400-500 zł dopłaty to żaden interes.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Tak?
A przy tej opcji, o której pisałem?
1299 zł - 160 zł (Resistance 2) - 90 zł (dopłata do DS) to ile wychodzi?
To około 1050 zł za konsolę już z dyskiem 80 GB.

Także Bambo daruj sobie please.

Pozdrawiam,
 

mrtwister

New member
Pytanie w stylu czy warto kupić skuter snieżny na Alasce, czy też lepiej do pracy 20 km piechotą chodzić.

Kupujcie ps3, na które was stać. Ja mam wersję 40gb i nie sądze żebym kiedykolwiek spożytkował jej potencjał. Wersja 80gb wydaje się także kusząca, ale nie jest moim zdaniem konieczna.

pozdr
 

mietek099

New member
W centrum SONY i Empiku zapewne ceny będą o wiele większe, więc nie wiem czy jest sens. Jedyną opcją jest to, że SONY będzie miało jakieś oficjalne bundle packi. Empik zawsze był, jest i będzie 5 lat za murzynami.
 

Mefju

New member
No i to się opłacało , Uncharted i Resistance to fajne gry ;) do tego 80 GB, w MM często są fajne oferty w Empiku sam nie wiem bo wg. mnie to Empik często ma za duuże ceny , nie mówię tu koniecznie o ps3.Ogólnie wersji 160 GB nie opłaca się kupować , raptem 4 gierki z ps store , a można sobie za ten tysiączek z groszami kupić 40 GB i w razie potrzeby wymienić sobię na dysk większy niż 160 GB , dokupić sobię ds'a i jakąś gierkę , ewntualnie kilka tańszych i wychodzi coś podobnego.Pozdro
 

sosen13

New member
dobre oferty w uk

mieszkam na stale w uk. w zeszlym miesiacu dostalem w prezencie ps3 80Gb. byl to taki zestawik z LBP, GT5P i dodatkowymi akcesoriami za w sumie 299funtow. [mialem mozliwosc wyboru wersji 160Gb ale jakos nie chcialem ze wzgledu na duzo slabsze gry]. od tamtej pory juz weszly duzo lepsze oferty i w tej samej cenie mozna miec ps3 80Gb + 3 gry rozne mixy, np. LBP, PoP, Resistance2. po przeliczeniu na obecny kurs bedzie to jakies 1340zlociszy. grac nie umierac :) ps. ceny gier tez duzo atrakcyjniejsze na ciaglych promocjach nawet po pol ceny, dlatego w kolekcji juz mam 10 tyulow :) pozdr
 
Ostatnia edycja:

sosen13

New member
Mefju napisał:
Bardzo atrakcyjna cena za 80 GB , dsa i 3 nowe , fajne gry ;)

bardzo to malo powiedziane :) a te packi to sa rozne z roznymi innymi tez grami w zaleznosci kto jak chce zaczac, bo pozniej to i tak kupuje sie coraz wiecej gier hehe.
mi teraz najbardziej podoba sie w sumie pack w cenie 348f a zawiera:
PS3 80Gb
LittleBigPlanet
Prince of Persia: Exclusive Steelbook Edition
Motorstorm: Pacific Rift
Mirror's Edge
FIFA 09
Transformers: The Movie (BD), a do tego jescze 8.7f w kuponie na znizke przy kolejnych zakupach.
ale coz ps3 juz jest na poleczce wiec teraz to juz tylko grac :p
 
Ostatnia edycja:

krzychz

New member
k0val napisał:
ps3 ma większy potencjał za niedługi czas wyprzedzi xboxa 360 graficznie no i ma napęd br co jest ogromnym plusem.

haha fanboye ps3 tak trąbią od wielu lat.:-D
tymczasem wkrótce przyjdzie nowa generacja konsol...
 

Mefju

New member
dienekes' shade napisał:
Kurka siwa, nie wiedziałem, że ps3 jest na rynku ażtak długo...
Hehe , fanboye xboxa 360 wiedzą wszystko :D więc się nie kłuć z nimi bo Cie dojadą tekstem , że ps3 jest drogie i jest mało gier ;);)


Acha , jakoś nie dawno pisałem tu z jednym z forumowiczów o dobrej cenie ps3 w Anglii , a Ty krzychx cytujesz post z kilku stron wcześniej , bo jakoś na kilku ostatnich nie mogłem znaleźć takiego posta , aby się posprzeczać?

No i jeszcze jedna sprawa , napisałeś , że nie długo wychodzi nowa generacja konsol , chodzi Ci tylko chyba o super xboxa 720 czy jaki to ma być , wii 2 jest zapowiedziany "na kiedyś" ale na razie bez szans , ps4 też za kilka latek.Huh sporo tych konsol niedługo wychodzi.
 
Ostatnia edycja:

mietek099

New member
@ sosen13:
Ameryki nie odkryłeś, że za granicą bardziej opłaca się grać. Polska od zawsze była traktowana po macoszemu pod wieloma względami. No, ale przecież w Polsce zarabia się więcej ;]
 

sosen13

New member
mietek099 napisał:
@ sosen13:
Ameryki nie odkryłeś, że za granicą bardziej opłaca się grać. Polska od zawsze była traktowana po macoszemu pod wieloma względami. No, ale przecież w Polsce zarabia się więcej ;]
a kto mowi o odkrywaniu ameryki...?? po prostu napisalem jak jest. nie bylo nic w stylu "sluchajcie, a czy wiecie, ze...", prawda??
 
Do góry