Czy warto przepłacać za konwerter?

Tabako

New member
Witam wszystkich! Jestem aktualnie abonentem "n" z "bialym dekoderem. Wymieniam niedługo białego na czarnego turbodekokodera. W zwiazku z tym mam pytanie. Muszę wymienić konwerter na Twin i czy jest znacząca różnica ich jakości w zależności od ceny? Niby droższy powinien być napewno lepszy. Mam antenę standardową od N-ki, czyli chyba 64cm x 70cm. W tej chwili odbiór jest dobry (może nawet bardzo dobry - rzecz gustu). Czasami po przełączeniu na inny program wyskakuje na parę sekund komunikat, że brak sygnału, ale po chwili pojawia się obraz. Czy w związku z tym lepiej kupić konwerter np. Twin MTI AP82-XT2N, przy którym piszą, że jest bardzo dobry do odbioru ze standardowych anten, słabych sygnałów itp. Kosztuje prawie 160zł. Czy też wystarczy "jakiś" standardowy konwerter odpowiednio tańszy (50-60zł) i w moim przypadku spełni jak najlepiej swoje zadanie?
 

RHJG

New member
Bez reklam
Zestaw

Witam,kol.Tabaco troche tych anten w zyciu zainstalowalem i powiem jedno TU NIE WOLNO ZA BARDZO OSZCZEDZAC.polecam ANTENE TRIAX TD 88,lub ANTENE CORAB 900.KONWERTER JNVERTO BLACK ULTRA TWIN,kabel antenowy dobrze ekranowany 3zl za metr,pozniej dobrej jakosci kabel HDMI,acha i dobrego fachmana od montazu,oczywiscie nie na oko-na miernik.pozdr.

Hollex.pl : Twin-podwójne
 
Do góry