Czy warto Oppo 103D, czy może Panasonic BDT700

Maciej_S85

New member
Witam
Zastanawiam sie nad dokupieniem do ampli dobrego odtwarzacza filmów blu i z usb. Zebrałem kasę na Oppo 103D ale myśle cY moze za 1400 zł taniej nie kupic tego Panasa, a resztę dać na suba bo je mam jeszcze :). Wcześniej tez myślałem nad denonem 1713.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
Stałem przed podobnym dylematem... tylko że wybrałem Arcama BDP100 i potem dozbierałem na kolejny głośnik :) Jeżeli chcesz z Oppo korzystać również jako odtwarzacz CD audio to brałbym w ciemno... ale może udaj się na odsłuch - porównaj a może Panasonic Ci podpasuje...
 

Maciej_S85

New member
No wlasnie, wiec znasz problem. W internecie krąży mnóstwo opinii ze Darbee w Oppo to jakiś cud. Jak patrzyłem na prezentacje to mam wrażenie ze to podniesiony mikrokontrast na krawędziach i tyle :). Panas podoba mi sie z wyglądu i pasował by mi do mojego harmana avr 370. Bo niestety harman nie ma niczego ciekawego w tym temacie.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
No wlasnie, wiec znasz problem. W internecie krąży mnóstwo opinii ze Darbee w Oppo to jakiś cud. Jak patrzyłem na prezentacje to mam wrażenie ze to podniesiony mikrokontrast na krawędziach i tyle :). Panas podoba mi sie z wyglądu i pasował by mi do mojego harmana avr 370. Bo niestety harman nie ma niczego ciekawego w tym temacie.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Wiec nie pozostaje Ci nic innego tylko udać się na odsłuch, ogląd dwóch odtwarzaczy i wybrać ten który Ci bardziej podpasuje...
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
Ja mam Panasa BDT500 za 1100 zł i jest wystarczająco dobry a nawet za dobry, Darbee Technology to taka ściema według mnie, bo takie interwencje w poprawę obrazu nigdy nie wychodzą na dobre dla niego.Nikt inny do tej pory nie wpadł by na taki tam sobie algorytm, zwiększający kontrast i wrażenie głębi ? nie mam do takich wynalazków przekonania.Jabym brał właśnie 500-kę a resztę na dobry subwoofer, który poprawi znacząco efekty KD.
 
Do góry