Czy Warto Napisać Do Cyfry O Rozwiązanie Umowy (postraszyć)

robo55

New member
Ostatnio tak siedziałem i kombinowałem jak obniżyć abonament, w końcu już im płacę 5 lat komfort+hbo i kanały + . Uczestniczę od początku w prgogramie złote plusy, ale to śmiech na sali uzbierałem 3,5 tys. punktów. Nawet gdyby wziąć pakiet prestizowy to mam miesiąc za darmo co 2 lata. Lepiej opłaca się więc rozwiązać umowę i zawiązać nową.....Jedyne co mnie powstrzymuje to to że philipsa hd mam za darmo czyli jestem 15 zł do przodu co miesiąc (brałem w pierwszej transzy). Jednak ponieważ wywalam n-kę i zostawiam sobie tylko cyfrę i polsat zależy mi też na nagrywaniu. Tym samym najchętniej wziąłbym phila z nagrywaniem, ale wtedy już 20 zł za wynajem muszę płacić no i ......właśnie czy warto. A może trzeba napisac pismo do cyfry o rezygnacji to zrobią jakąś obniżkę abonamentu.Czy ktoś tak rezygnował już z Was licząc na lepszą ofertę czy cyfra ma to gdzieś....
 

jacek315

New member
Moim zdaniem warto

Uważam ,że warto. W zeszłym roku wymówiłem i na kilka dni przed upływem 3. miesięcznego terminu zadzwonili. Złozył mi Pan z cyfry ofertę. Jesli wycofam wymowienie, to oddają mi za złotówke dzierżawiony stary dekoder Pionka i obniżają abonament o 20 % przez rok. Pewnie gdybym się targował , to jak sądze wynegocjowałbym jeszcze lepsze warunki. Inna opcja , to wymówic skutecznie i podpisać nową umowę obejmująca rożne promocje. Tak czy inaczej lepsze to niż trwać przy starej umowie. Ta platforma nie dba o starych abonentów jak ja.
 

Lech

New member
Bez reklam
robo55 napisał:
Ostatnio tak siedziałem i kombinowałem jak obniżyć abonament, w końcu już im płacę 5 lat komfort+hbo i kanały + . Uczestniczę od początku w prgogramie złote plusy, ale to śmiech na sali uzbierałem 3,5 tys. punktów.

Inni próbują i Ty też możesz. Zyskujesz miesięczny termin wypowiedzenia, możesz załapać się na promocje, a jak jesteś dobrym negocjatorem to zyskasz coś jeszcze!!!!
 

wszystkojedno

New member
robo55 - uważam, że warto. C+ reaguje na wypowiedzenie, a pod koniec okresu wypowiedzenia są "elastyczni" i można uzyskać ciekawą ofertę.
 

Dorian

New member
Warto. Ja dosłałem 25% upustu i umowa przedłużona na 12 miesiecy. Trzeba pamiętać aby wymówic przed końcem umowy, bo później obowiazuje 3 miesięczny okres wypowiedzenia.
 

tatamarcela

New member
do konca umowy zostalo mi ok 10 msc.
czy w przypadku zmiany regulaminu (podwyzszenie cen) moge odstapic od umowy??
czy ktos juz to przerabial z C+??
 

siwy25

New member
OCZYWIśCIE że pisać!
W miniony piątek utargowałem 25% abonamentu na rok i jeszcze coś!
Zmiana cennika też kwalifikuje się do rozwiązania umowy i negocjacji min.,,dogodnego'' rabatu na abonament ale uwaga! na to jest tylko 7 dni! taką infor. otrzymałem w BOK.
 

m@rcin

Member
@siwy25
Jeśli możesz napisz jak długo byłeś abonentem cyfry i co kryje się za "i jeszcze coś"? ;)
Czy długo się z nimi targowałeś i czy sami cię przekonali do zostania z nimi?
Pozdrawiam.
 

siwy25

New member
m@rcin -od 6 lat jestem abont. c+,to druga obniżka abonamentu ,,uzyskana straszeniem'' rozwiązania umowy(tak mi doradził stary klient c+, on to robi co roku) a to coś to NG HD gratis też na rok.Targować się zawsze trzeba tym bardziej jak sami składają ci swoje propozycje by zostać u nich.
Tak więc lepiej odżałować na list polecony bo można dużo zyskać! tym bardziej jak się komuś kończy umowa, zmiana cen też kwalifikuje się do rozwiązania umowy lub negocjacji dogodniejszych opłat, ale na to jest tylko 7 dni tak mi powiedziano podczas moich ,,targów''.
Pozdr.
 

m@rcin

Member
Dzięki @siwy25 przekonałeś mnie.
Już skrobie do cyfry rezygnacje.
Napisze jak coś wynegocjuję. ;)
Pozdrawiam.
 

derideo

New member
A może multipakiet tp

Mam cyfrę pakiet komfortowy + canal. Zastanawiam sie czy nie wykorzystać zaistniałej sytuacji do zmiany. Co myślicie o multipakiecie tp - wie ktoś może coś o jakości cyfry odbieranej tym sposobem? Multipakiet ma kilka innych opcji, które mnie interesują, ale jakość cyfry jest najważniejsza... Jeśli jest duża różnica, to chyba tylko pobawię się w targowanie z cyfrą. Dzięki za odp
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Jeśli ktoś jest bardzo długo abonentem to na pewno warto, znam przypadki gdzie obniżono "czynsz" nawet o 50% za pełny pakiet.
 

kriss33

New member
czy zmiana regulaminu od lipca, bez zmiany ceny za pakiet jest wystarczająca do rezygnacji z Cyfry? wtedy bym miał umowe do konca czerwca a nie 3 m-ce
 
Do góry