Czy warto MINI-LED 65" PML9008?

raf.48

New member
Cześć,
niedawno o radziłem się Was jaki TV kupić do 5000 zł 65 cali. Byłem bliski zakupu PUS8818, ale na rynku dostępny jest też o 1000 zł droższy mini led PML9008. Czy warto kosztem android TV? Bardzo mało opinii na jego temat w sieci, a to chyba półka wyżej... Jeśli ktoś miał okazje z niego korzystać, jak wrażenia? Warto dopłacić?
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Cześć @raf.48,
Ten TV wydaje się dobrym wyborem ze względu na podświetlenie. Jest on na nowym systemie od Philipsa, a nie miałem jeszcze okazji z nim obcować.
Z tego co wiem na tę chwilę nie ma aplikacji Disney+ oraz HBO MAX, więc jeżeli z nich nie korzystasz lub masz zewnętrznego boxa / sticka (lub planujesz kupić, np. od Googla), to wydaje się to dobry wybór.
jakość obrazu w MLED powinna być bardzo dobra ale cokolwiek można by powiedzieć po obejrzeniu czegoś na tym TV.
 

irzi

Member
Pozbawiając ten telewizor systemu Googla, Philips strzelił sobie w kolano. Dużo osób odpuści. No chyba że obraz będzie prawie jak OLED. Bo od zwyklego LCD winien być dużo lepszy...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wiele osób ma podłączone tv pod kablówkę więc dla nich taki mini LED Philipsa w klasie jest wystarczający
 

mirmur1

Member
Pozbawiając ten telewizor systemu Googla, Philips strzelił sobie w kolano. Dużo osób odpuści. No chyba że obraz będzie prawie jak OLED. Bo od zwyklego LCD winien być dużo lepszy...
to co tam siedzi?
w specyfikacji jest Google TV i Disney+

a i znalazłem komentarz...
 

Attachments

  • Screenshot_8180.jpg
    Screenshot_8180.jpg
    56,2 KB · Wyś: 103
Ostatnia edycja:

mirmur1

Member
nie mam go, chociaż bardzo napalony byłem...byłem :(
teraz patrzę na ceny w innych krajach i strasznie spadły...3850 zł za 55 cali, to już taniej od 8808 i 8508, u nas -500 zł
nie dziwota, że się za bardzo nie sprzedaje... jak irzi napisał...strzał w kolano Philipsa, szkoda
 
Do góry