Czy warto kupować tuner sat HD dla sygnału SD.

Leeonsjo

New member
Bez reklam
Czy warto kupować tuner sat HD dla sygnału SD.Czy potrzebny jest kabel euro zeby oglądac kanaly SD? Czy wystarczy sam component lub hdmi ?.Tv mam ful hd projektor hd rady kanałów hd jak na lekarstwo niestety mój dbox2 ma wyjscie tylko euro po którym jakośc nie najlepsza.Chcę zaznaczyć że chodzi mi głównie o kanały SD.Jeżeli to lamerskie pytanie lub było to przepraszam.Na koniec dodam że marzy mi się tuner Ipbox9000HD który ma hdmi i component na pokładzie.Pytanie 2 czy canal+ hd na sygnal dolby digital 5.1?
 

ouzo

New member
Moim zdaniem warto. I to najlepiej tuner Combo - taki jak np. Technomate 6900 - obsługuje MPEG-2 i MPEG-4 - czyli działa z polskimi naziemnymi stacjami cyfrowymi (np. w Warszawie mamy już 12 kanałów naziemnie z dwóch cyfrowych multipleksów!). Do tego bardzo dobra obsługa satelit, kanałów HD.
Ma złącze HDMI, które oferuje najwyższą możliwą do uzyskania jakość obrazu.
Polecam :) Trochę kosztuje, ale warto. Do zdobycia np. na allegro.
Alternatywne softy z AU oczywiście są :>
 

Leeonsjo

New member
Bez reklam
Nie zly ten technomate ale ten apbox 9000 lepszy ma możliwośc dołożenia 2 głowicy twardego dysku na sata itp w moim tv philips 37pfl9603 mam tuner dvb-t to chyba jest do tej telewizji naziemnej ale wątpię czy kiedykolwiek go użyję mieszkam 60 km od Katowic i ta tv napewno szybko tu nie dojdzie i nie mieszkam w bloku czy to dziala na zasadzie kablówki?nie mam pojecia o tej tv naziemnej.Apropo proszę o odpowiedź czy sygnał SD idzie przez kabel hdmi albo przez komponent?
 

lukaso

Banned
Wznowie temat mam to samo pytanie z tym że mam już swych faworytów myśle o Topfieldzie HSCI 7700 lub GI HD 890 głuwnie interesuje mnie jakość na kanałach SD.
 
Do góry