Czy warto kupić TV z małą wadą?

Tomimen

New member
Witam, zastanawiam się nad kupnem telewizora Samsung QLED z wadą. Konkretnie z poziomą kreską/linią na ekranie.

Podpowie mi ktoś, kto się na tym zna. Czy jest szansa, że ta linia już tak zostanie czy jest wielce prawdopodobne, że zaraz zrobią się z tego dwie, trzy itd. linie?
Poniżej link do konkretnej aukcji, która mnie interesuje.
Proszę o opinie :)
 
Ostatnia edycja:

Karol1976

Active member
Bez reklam
Tak oglądam te fotki z tego tv ten problem i nie wiem czy to wina matrycy ? Ciekawe jest iż : czy wina powstała z w trakcie użytkowania czy jak osoba zakupiła i odpaliła i była ta linia ? Napisz do tego sprzedawcy i zapytaj się i dlaczego tylko 3 miesiące gwarancji udziela ?
 

Tomimen

New member
Raczej nic konkretnego nie powiedzą ;) już jakiś czas temu pisałem do nich w sprawie innego tv. Oni sprzedają takie leżaki magazynowe/po zwrocie towary
Sporo jest na aukcjach takich właśnie telewizorów z podobną linia poziomą lub pionową. Tylko właśnie nie mam pojęcia jak z tymi liniami jest później? Czy już tak jest np. kilka lat jedna linia czy z czasem wyskakują obok kolejne?
 

slawko_23

New member
Bez reklam
Ja bym sobie darował. Tv jest uszkodzony i tyle. Lepiej nie będzie.
Gwarancji udziela producent, sprzedawca odpowiada z tytułu rekojmi, w tym przypadku jeżeli zaznaczy w dok sprzedaży ze ma wadę to nawet rękojmia na ten uszkodzony ekran nie zadziała.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To nie jest mała wada. To jest duża wada !
Czeka Cię wymiana matrycy ,być może nawet kilka dni po zakupie.
A matryca kosztuje kilka tysięcy zł.
 
Do góry