czy warto kupic dekoder sat .HDTV..do klasycznego TV

henio21

New member
Witam..
..szukałem takiej informacji..na całym forum i nie ma ..a chciałem zaptytac...czy ma sens kupowanie dekodera satHDTV ;)..do klasycznego tv..Tak mnie troche napaliło bo widziałem reklamy w sklepie z satelity i na plazmie...to było niesamowite. Ja mam tv.loewe aventos...i zastanawiam sie czy wydanie 1500 na taki dekoder ma sens ..czy moze lepiej zmmienic dekoder dopiero jak zmienie tv..prosze o opinie..
henio21
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Ciężko stwierdzić jaka jest Twoja strategia i czego oczekujesz, jeżeli planujesz zmianę tv w jakimś niezbyt odległym czasie, czyli gdzieś do 3 lat, a chcesz już teraz kupić dobry tuner, to może być to wyjście, lecz trzeba pamiętać, że rynek tunerów hdtv z obsługą mpeg4 dopiero się budzi do życia i się na pewno mocno rozwinie za jakiś czas.

pozdrawiam
 

henio21

New member
wlasnie ...tylko nurtuje mnie mysl..czy uda sie uzyskac lepszy jakosciowo odbiór..obecnie mam dekoder philips 6010..cyfra+ na tych chodzi dosc ładnie ..ale własnie apetyt wzrasta ..jak zobaczyłem te raklamy..zatem czy jakosc obrazu znacznie sie poprawi na ty tv...czy da sie zniego co wiecej wycisnąć...
pozdr
henio21
 
Do góry