Czy warto kupić Assassin's creed ???

ps_user

New member
Bez reklam
Nie będę zakładał nowego tematu, chociaż 2-ga część jest baaardzo interesująca. Czyżby w renesansie używali telefonów?? :rolleyes: (Druty po prawej :p )

7085orig.jpg
 

Peek

New member
Bez reklam
Sam w jedynke grałem, ale nie przeszedłem, bo była monotonna i długa nad drugą się zastanawiam bo podobno monotonna już nie jest a Wenecja wygląda fantastycznie.
 

Peek

New member
Bez reklam
Nie wiem jak to jest mozliwe, ale na torrentach jest juz AC 2 na Xboxa.

Kolejny tytuł obowiązkowy, a portfele płaczą.
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Nie, nic nie sugerowałem, sam mam Xboxa, ale go nie przerobiłem.

A AC 2 kupie na 100%, chciałbym w dniu premiery, ale nie wiem czy bede miał kase, poza tym w kolejce czekają takie tytuły jak np Tekken 6, Dirt 2, Shift czy NBA 2K10.
 

debeef

New member
Bez reklam
zawsze może być to fake...najczęściej tak się okazuje jak coś jest przed premierą...trzeba patrzeć na komenty...to dla torrentowców:cool:
 

pejotpe

New member
Bez reklam
Peek napisał:
Nie, nic nie sugerowałem, sam mam Xboxa, ale go nie przerobiłem.

A AC 2 kupie na 100%, chciałbym w dniu premiery, ale nie wiem czy bede miał kase, poza tym w kolejce czekają takie tytuły jak np Tekken 6, Dirt 2, Shift czy NBA 2K10.

Ostatnio szef nam się zgodził na urządzenie pokoju z PS3 (do kompletu z dwoma Wii). Znalazł się i Tekken 6. Jak go zobaczyłem, to...hmm... nastąpiła lekka konsternacja - czy aby to na pewno PS3 a nie PSX? Bo grafika jest koszmarna - niska rozdzielczość, dodatkowo skalowana na LCD Full HD wyglądała wyjątkowo obleśnie...
 

Redundantor

New member
Kolego pejotpe to jakaś firma branżowa? Czy macie takiego zaje.....go szefa, że zrobił Wam pokoik socjalny. :)

Chociaż swego czasu gdzieś czytałem, chyba w psx extreme o gościu, który pilnował w nocy gabinetu dentystycznego wyposażonego w duży lcd do wyświetlania pacjentom ich zębów. Gość podłączał na noc PSX i ciął na fotelu dentystycznym :)
 

k0val

New member
pejotpe napisał:
Ostatnio szef nam się zgodził na urządzenie pokoju z PS3 (do kompletu z dwoma Wii). Znalazł się i Tekken 6. Jak go zobaczyłem, to...hmm... nastąpiła lekka konsternacja - czy aby to na pewno PS3 a nie PSX? Bo grafika jest koszmarna - niska rozdzielczość, dodatkowo skalowana na LCD Full HD wyglądała wyjątkowo obleśnie...
może taki obraz wynikał z nieumiejętnego podłączenia ps3 do tv kablem analogowym albo ustawień w konsoli
 

pejotpe

New member
Bez reklam
k0val napisał:
może taki obraz wynikał z nieumiejętnego podłączenia ps3 do tv kablem analogowym albo ustawień w konsoli

Raczej ze skalowania (inne gry wyglądają tak, jak powinny). Podłączenie tylko przez HDMI i pięknie pokazuje 1080p (w menu), przy większości gier spada do 720p. Antyaliasing włączyłem. TV to Samsung 46" LCD (bodajże z serii A55X). Sama gra też renderuje grafikę w niskiej rozdzielczości (niższej niż 720p).

Co do grafiki, to wygląda tak: http://www.valhalla.pl/img.php?id=86221. Na monitorze 19-22" nie kłuje w oczy, ale przy 46" i odległości 1metr :D antyaliasing wychodzi na maksa. Poza tym jestem świeżo po U2, które wysoko postawiło poprzeczkę...

@Redundantor: branża IT (telekomunikacja). W ramach poprawiania morale kilka miesięcy temu w dwóch pokojach konferencyjnych do LCD dorzucono Wii, my sobie zażyczyliśmy PS3 (plus 4 pady - miała być kierownica, ale przeczuwaliśmy zawłaszczenie konsoli przez jednego zawodnika) i kilka gier. W sumie w pokojach obok są projektory, więc można zrobić małą podmiankę :D

P.S.
Nie gram w pracy, bo nie mam za dużo czasu (wcześniej latałem zmodowaną Lamą IV - taki helikopter sterowany aparaturą 2,4GHz, ale mnie pogonili po kilku wypadkach :D).
 

pejotpe

New member
Bez reklam
Redundantor napisał:
Takim Lamą?

http://www.youtube.com/watch?v=hxH2bteK7N4

Oskalpowałeś paru kolegów lub koleżanek?

Trochę inną wersją esky z xtreme tuningiem: łopaty, wał, silniki, kabinka i karbonowy ogon (to ostatnie to pomyłka - mimo iż wytrzymałe, to za ciężkie nawet na zmodowane silniki). Nikogo nie skosiłem (nie bezpośrednio), ale open space nam się zapełnił i nie jest już bezpiecznie latać nad głowami...
 
Do góry