Czy warto jeszcze kupić Panasonic HDC-SD600??

idek1984

New member
Jak w temacie, czy warto?? Jaka jest rozsądna alternatywa do tej kamery? Zastanawiałem się nad SONY HDR-CX305, ale niby nie ma porównania między tymi kamerami, na TM700 mnie nie stać... :/ zresztą nie wiem czy to nie przesada wydawać prawie 4 tys. za kamerę która będzie używana na imprezach rodzinnych i raz moze dwa razy w roku na wakacjach...
 

idek1984

New member
Prosiłbym o ocenę kamer przedstawionych poniżej w skali od 1 do 10 (za całokształt)
Sony HDR-CX305
Panasonic HDC-TM700
Niech ktoś przekona moją kobietę, że nie ma porównania...
A ona cały czas marudzi ze to jest 800 drozej :////
 

remmyhi

New member
Miesiąc przed świętami kupiłem SD600. Jestem zdecydowanie zadowolony. W innym temacie (poszukaj po autorze) przedstawiłem plusy i minusy kamery okiem kompletnego laika.
Jak dla mnie - super. Wziąłem ze względu na 1080p50, którego jednak nie mogłem jeszcze dobrze przetestować w dobrym świetle (chciałem w święta, ale chory byłem...)
Ogólnie w słabiutkim świetle widać granulaty, ale nie większe niż na 720p produkowanym przez Canona 500D, co zostało na forum uznane jako bardzo dobry znak.
Wielokrotnie udowadniano w języku ojczystym i inglisz, że różnicy w obrazie pomiędzy TM700 a SD600 nie ma. Jedynie co to fakt że TM700 ma 5.1 i wyjście/wejście mikrofonowe oraz większy wizjer (ale o tej samej rozdzielczości) - dla mnie zbędne.
 
Do góry