czy warto 32rd8e

2hd

New member
Witam, prosze doradzcie mi co lepiej kupic sharpa 32rd8e czy samsung 551/553? Obydwa w tej samej cenie, 1980zł w mm. Ewentualnie co moglibyscie mi polecic w tej cenie?
 

filu11

New member
2hd napisał:
Witam, prosze doradzcie mi co lepiej kupic sharpa 32rd8e czy samsung 551/553? Obydwa w tej samej cenie, 1980zł w mm. Ewentualnie co moglibyscie mi polecic w tej cenie?

stary tu sie nie ma co zastanawiać tylko brac sharpa, samsung to masówka, sam niedawno kupiłem 32 RD8E i obraz żyleta, soczyste kolory, weź też pod uwagę że sharp to "made in Japan"
ja zastanawiałem się międzi sony a sharpem i nigdy nie brałem pod uwagę samsunga, LG czy innych daewoo
 

Voy

New member
No nawet nie jest kwestia marki. Sharp ma 100 Hz, Samsung 50. Jednak zgadzam sie z przedmowca, ze wybor jest oczywisty.
weź też pod uwagę że sharp to "made in Japan"
No to akurat zaden argument, a jak czesci robil jakis slepy Japonczyk - co wtedy? ;p A tak przy okazji: poszczegolne czesci robione sa w Japonii, zas caly tv skladany jest chociazby pod Toruniem.
 
Ostatnia edycja:

2hd

New member
Dzięki, dokonalem zakupu. Dla mnie rd8 działa super. Mam tylko zastrzeżenia do tych 100hz tzn jak obraz sie wolno rusza to jest ok, ale jak jest szybka scena akcji to masakra, ruch wydaje sie nienaturalny, przyspieszony. Wygląda to jak przewijanie na podlądzie.

Ogólnie jednak jestem zadowolony, 100hz wyłączyłem, i teraz obraz brzytwa!!!

Sygnał mam ze zwyklej anteny i dvd, ale naprawde super. Dla porównania mam crt panasonica i na tym samym sygnale chodzi nieco gorzej...
 
Do góry