Czy w SONY da się permanentnie wyłączyć DolbyVision

SEBOL74

Member
Bez reklam
Regulamin forum:
40. Z opcji "cytuj" (ikona “quote” w poście, który chcesz zacytować) korzystaj z rozsądkiem, skracając długie posty tak, aby zostawić tylko ten fragment, do którego bezpośrednio odnosi się odpowiedź. Unikaj cytowania "wielokrotnego" (X napisał :: Y napisał :: Z napisał) oraz cytowania wyświetlanych w poście obrazków (przy cytacie trzeba usunąć znacznik
). Wskazane jest też sprawdzenie, czy przez pomyłkę nie przypisuje się czyichś słów innej osobie.
41. Zabrania się cytowania poprzedzających wpisów.


Do czego służy opcja cytuj? Jest podane w regulaminie.

Nie ja to wymyśliłem, ale zgodziłem się na takie warunki rejestrując się na forum i oczekując, że inni też będą zaakceptowane przez siebie warunki respektować. Myślę, że to dorośli ludzie, szanujący swoje zdanie, swoje postanowienia i to, na co wyrażają dobrowolnie zgodę. Ale chyba się mylę...



Jakkolwiek to można oceniać, jedno jest oczywiste - zgadzam się na warunki regulaminu, to ich przestrzegam. Tym bardziej, że są to zapisy korzystne, szczególnie pod kątem przejrzystości dyskusji. A jak tu mieć zaufanie do wypowiedzi osoby, która nie przestrzega zasad, na które dobrowolnie wyraziła zgodę? Takich ludzi nazywa się... Wszyscy wiedzą jak.


Zrobiles dokladnie to samo co ja, czyli odpowiedziales na mojego posta cytując go. To jak cie nazwać....? tak samo?
 
Do góry