Czy w Polsce (Warszawie) dostępne są już nowe zestawy Playstation 3?

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
To mozna kupic odrazu za 479zl :) Ja mowilem o kabelku USB do pada... A co do gier, moze i sprzedaja w zestawach innych, ale nie ma to statusu starter packa, bo ten mial w zalozenie Motorstorm i Resistance... Myslac tak jak piszesz czekac i czekac, ja czekam i sie doczekam (4x czekam) i wiem ze mi sie to oplaci. Czekajac po raz piąty doczekam sie pada z wibracjami i cena 1500zl :)
 

VAMET

New member
Witam uprzejmie

Jak już kupisz Starter Pack, to zobaczysz, co to jest... Dodatkowa cienka tektura na stare opakowanie, wrzucone po chamsku dwie gry, bo więcej się tam nie zmieści i zawinięte w folie pęcherzykowe dwa pady.

Jak masz zamiar kupować PS3 i kupić nędzny kabel HDMI, to w ogóle odpal sobie na TV, które nie ma HD i po analogu puszczaj i jeszcze audio z głośniczków Creativa zakupionych za 20 zł - przepraszam za ironię.

Jesteś koleś strasznie zgryźliwy i prowokacyjny, więcej nie będę odpisywał na Twoje wypowiedzi, bo po prostu nie mam czasu na Trolli i nie zamierzam Cię dokarmiać.

Co do jednego masz rację, jakby to nie była ironia z Twojej strony... Zestawy będą różne niebawem, sklepy same z siebie będą robić różne promocje i konsolę się kupi i tak taniej, choćby tą w starej ofercie z dokupieniem pada i gier i tak wyjdzie taniej.
 
Ostatnia edycja:

mataman

New member
Bez reklam
Że pozwole sobie wtrącić cos od siebie. Jeżeli chodzi o kabel HDMI różnice to widać ale przy dł. kabla co najmniej 5 m. Przy standartowym 0,5-1,5 różnicy nie ma ŻADNEJ i nie ma co przepłacać.Był test zdaje się w AUDIO na ten temat.
 

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
Ale Pan Vamet jest najmadrzejszy a ja jestem trollem :D Kupujac ps2 w wersji 50004 w której byl odczyt plyt dvd-r/rw, dvd+rw, wyciszenie i coś tam jeszcze, mialem tak samo zapakowane i jakos sie nie poplakalem... I znajdź mi starter packa z innymi grami :) moze i znajdziesz taki zestaw, ale napewno nie bedzie to STRTER PACK
 
Do góry