Czy w H5500 jest HbbTV ?

Duris

New member
Może mnie ktoś oświecić. Za nic nie mogę znaleźć w Menu, gdzie się włącza aby w tym TV działało HbbTV. No chyba, że to okroili ?
 

tdx

New member
Bez reklam
Aby skorzystać z funkcji HbbTV, przejdź do opcji System > Kanał z
danymi i wybierz dla niej ustawienie Włączony.

Potem wybierz odpowiedni kanał na DVBT i naciśnij czerwony przycisk A
 

radier

Member
Bez reklam
Najpierw musi ściągnąć aplikacje Hbbtv widget, która odblokuje to co napisałeś. No i do działania hbbtv potrzebne jest aktywne połączenie z internetem.

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka
 

Duris

New member
Dzięki za info. Zainstalowane i uruchomione. Chociaż nie do końca działa to HbbTV na ESKA TV. Żadne radio (Eska GO) nie działa, pomimo że TV ma łączność Wi-fi. Na LG tego problemu nie ma, każde radio śmiga.
 

Duris

New member
Czy u nikogo innego ten problem nie występuję ? Na EskaGo przez HbbTV idą wam różne radia, tj. słychać głos ? U mnie okładki się wczytują i pokazuje co w danej chwili leci ale nie leci dźwięk. Jakby ktoś mógł sprawdzić to będę wdzięczny bo nie wiem czy reklamować czy to problem ogólny w Samsungach.
 

marekwar

New member
Problemy z HbbTV

Czy u nikogo innego ten problem nie występuję ? Na EskaGo przez HbbTV idą wam różne radia, tj. słychać głos ? U mnie okładki się wczytują i pokazuje co w danej chwili leci ale nie leci dźwięk. Jakby ktoś mógł sprawdzić to będę wdzięczny bo nie wiem czy reklamować czy to problem ogólny w Samsungach.

W moim HU7500 mam identyczne problemy - brak głosu na Eska. Dodatkowo na kanałach TVP1HD i TVP2HD HbbTV czasem się pojawia a czasem nie. Często HbbTV zawiesza TV i trzeba wyciągać wtyczkę z gniazdka na kilka minut. Generalnie taki zabieg jest pomocny aby nastąpił pełny reset komputera i wyczyszczenie bugów.
Jeśli na TVP 1 i 2 pojawiają się reklamy na HbbTV po wciśnięciu czerwonego guzika to wejście w HUB jest niemożliwe.
Pisałem do Samsunga - obiecali poprawić.
 
Do góry