Czy VT30 wart jest 2k wiecej niz GT30 ?

lll

New member
Według cen wyrzucanych przez porównywarki cenowe, 50VT30 jest droższy od 50GT30 nie o 2k, lecz o trochę ponad 1k. Moim zdaniem warto dołożyć. Różnica w cenie wynosi mniej, niż akcesoria dodawane do VT30 (w tym wbudowane wifi), a niejako "za darmo" otrzymujesz flagowy model Panasonica - o lepszej czerni, obrazie, designie itp. Właściwie jedynym minusem jest większy pobór prądu. Dodam, że jestem posiadaczem GT30 i był to świadomy wybór, ale uważam, że bardziej opłacalne jest kupno droższego VT30. Aha, skoro nie interesuje Cię 3D, możesz sprzedać 2 pary okularów dodawanych do VT30 - i różnica w cenie wyjdzie dużo mniejsza.. warto? :)
 

dyrooo

New member
Vt30 nie ma wbudowanego wifi. W zestawie jest zewnętrzny moduł wifi podłączany do portu USB.

Moim zdaniem warto dopłacić do modelu vt. Sam niedawno stałem przed podobnym dylematem i nie żałuje wyboru. Ładniejszy wygląd i wszystkie dodatki są tego warte.
 

pekao

New member
Panowie !
Stoję przed podobnym dylematem VT30 cy GT30 ?
Rozmawiajmy o konkretach: punkt po punkcie jakie są przewagi jednego nad drugim, z wylączeniem gadźetów typu okulary i wi fi (te elementy mozna dokupic w dowolnej chwili) .
Moim celem jest kupno telewizora z idealnym obrazem.

Dodam, że aktualnie oglądam TxP50V20 9jestem bardzo zdowolony)

pozdrawiam
pekao
 

gebolek

Banned
Panowie !
Stoję przed podobnym dylematem VT30 cy GT30 ?
Rozmawiajmy o konkretach: punkt po punkcie jakie są przewagi jednego nad drugim, z wylączeniem gadźetów typu okulary i wi fi (te elementy mozna dokupic w dowolnej chwili) .
Moim celem jest kupno telewizora z idealnym obrazem.

Dodam, że aktualnie oglądam TxP50V20 9jestem bardzo zdowolony)

pozdrawiam
pekao



To nie zmieniaj.
 

arco81

New member
Hej ja w tym tygodniu przymierzam sie do kupna 50VT30 a dzisiaj tak przypadkiem byłem w rtv euro i zauważyłem sony55 ex720 za 6000zł a Panasonic bedzie mnie kosztował 6500zł. I te sony wcale tak żle nie wygląda według mnie a co ey o tym sądziecie?
 

ipsz

New member

Zmiana V20 na VT30 nie ma większego sensu. A już na pewno nie z V20 na GT30 bo to skok w dół pomimo nowszego modelu, zwłaszcza jeśli 3D nie ma znaczenia. Jeśli koniecznie czujesz potrzebę zmiany to sens ma zmiana P50V20 na P55VT30. Zyskujesz większy rozmiar ekranu i nowszy design. Z drugiej strony taka operacja wymaga zdecydowanie większego wydatku.
 

Bob Digital

New member
No ok ale pomijajac zbedne bajery takie jak wifi (zbedne bo przewaznie pukt podlaczenia sygnalu tv i netu to to samo miejsce wiec mozna kablem) oraz dizajan czy ta roznica w "jakosci" jest az tak spora ? a 2k wynika z tego ze wachm sie pomiedzy 50vt i 46gt.
 

ipsz

New member
Wybierz większą matrycę, to w oglądaniu daje najwięcej frajdy. Potem zdecyduj czy stać Cię na dopłacenie do wyższego modelu. Na pewno warto wybrać VT zamiast GT ale tutaj musisz się konsultować z portfelem. ;)
 

zulian_pl

New member
Witam

Warto dolozyc czy lepiej sobie darowac ? Zaznacze ze 3D i okulry nie ma znaczenia.

Pełne porównanie na stronie
Produkty - Porównaj produkty - Panasonic Polska
Oba TV mają ten sam panel. Na korzyść VT przemawia wersja pro filtra wysokokontrastowego, zaawansowana kalibracja w trybie isf, dodatkowy głośnik (subwoofer) oraz obecne w pudle z TV okulary 3D i moduł WiFi które równie dobrze można sobie dokupić później.
Do mnie powyższe argumenty nie przemówiły i jestem szczęśliwym posiadaczem TX-P50GT30E.
Ale to moje skromne zdanie :) ...
 

kockodo

New member
Kiki co być wybrał 55EX720 czy 50VT30 ?
Też jestem ciekawy co kiki wybierze ,stoje przed tym dylematem, szukam tv - przeznaczenie 50 proc do tv "N", seriale z kompa i 50 proc do ps3 , byłem napalony na Sony ale mnie troche odstraszyły komentarze do niego na stronie sony , głowne wady dla mnie to ; 3D jest marne, nie czyta dysków ntfs i formatów mkv.Czekam na zdanie kiki.
 
Do góry