Czy to jest nowy Samsung Galaxy S III ?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Czy to jest nowy Samsung Galaxy S III ?

Czy niniejsze zdjęcie pokazuje długo oczekiwanego następcę Samsunga Galaxy S II ?



samsung_galaxy_s_iii_b_33096.jpg


Samsung Galaxy S III?

Czy tak będzie wyglądał ?
Przedstawiony smartphone jest bardzo cienki a ekran ma ramkę zredukowaną do minimum. Jeszcze bardziej interesujące jest to, co pojawia się w widgecie kalendarzowym: Samsung ma rozpocząć prezentację tego modelu w Londynie 22 maja 2012 ?

Kolejna seria smartfonów Galaxy S III powinny posiadać quad Core, 12-megapikselowy aparat fotograficzny, wyświetlacz o rozdzielczości 720p, oczywiście Ice Cream Sandwich Android Samsung TouchWiz.Ten telefon jest naprawdę cienki .
dday
 

WidziMisio

New member
To wskaż mi różnicę poza umiejscowieniem przedniej kamery. Bo pulpit z datą 22.05.2012 nie przekonuje mnie co do jego prawdziwości.
 

rokko

New member
Na zdjeciu kikiego masz czujnik zblizenia obok kamery. Mysle, ze w zaprezentowanym prze Ciebie odtwarzaczu czujnik jest niezbedny. No i o wielkosci wyswietlacza nie wspomne. Ciezko nie zauwazyc roznicy.
 

WidziMisio

New member
Z całym szacunkiem, ale w jaki sposób udało Ci się oszacować wielkość ekranu, nie mając żadnego pkt. odniesienia dla modelu widniejącego na zdjęciu wrzuconym przez Kikiego?
 

Podpucha

New member
Z całym szacunkiem, ale w jaki sposób udało Ci się oszacować wielkość ekranu, nie mając żadnego pkt. odniesienia dla modelu widniejącego na zdjęciu wrzuconym przez Kikiego?

Na zdjęciu kikiego jest telefon a czy będzie tak wyglądał jak ten odtwarzacz co Ty zalinkowaleś to już niedługo się dowiemy. Napewno nie są to jednakowe urządzenia. Po braku przedniego aparatu to widać.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
 

WidziMisio

New member
Zapytam jeszcze raz: jakim cudem można określić wielkość ekranu, nie mając żadnego punktu odniesienia, i nie znając rozdzielczości wyświetlanego obrazu? Odpowiedź "przecież wielkość ekranu widać" mało rzeczowa jest. "Uparłem się", ponieważ patrząc na dotychczasową politykę Samsunga, nie chce mi się wierzyć, aby skopiował pomysły Apple, i zaczął wypuszczać niemalże identyczne odtwarzacze, i telefony.
 

Podpucha

New member
Zapytam jeszcze raz: jakim cudem można określić wielkość ekranu, nie mając żadnego punktu odniesienia, i nie znając rozdzielczości wyświetlanego obrazu? Odpowiedź "przecież wielkość ekranu widać" mało rzeczowa jest. "Uparłem się", ponieważ patrząc na dotychczasową politykę Samsunga, nie chce mi się wierzyć, aby skopiował pomysły Apple, i zaczął wypuszczać niemalże identyczne odtwarzacze, i telefony.

Ha ha widzę zwolennik iPhona. Kolej rzeczy jest taka że jak się nie podoba to się nie interesuje. Jak narazie mnie Samsung nie zawiódł więc ich polityka mi nie przeszkadza. Co do wyglądu jest jaki jest o gustach się nie dyskutuje.:)

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
 
Do góry