Czy to dobry wybór?

norbi1313

New member
Witam.

Przymierzam się do zakupu kina domowego. Pokój, w którym będzie stał sprzęt ma 25m2. Na początku miałem na nie przeznaczyć 2000 zł, ale po krótkim rozeznaniu dowiedziałem się, że za takie pieniądze nic nie kupie. Po wstępnej analizie wybrałem kolumny Jamo S606. Czy to dobry wybór? Czy może w tej cenie dostane coś lepszego? Druga kwestia to wybór amplitunera. Szukałem amplitunera, który potrafi odtwarzać muzykę z komputerów podpiętych razem z nim w sieci. Podobno pioneer vsx-921 ma taką możliwość. Czy to dobry amplituner do tych kolumn? Czy może zdecydować się na model z niższej serii taki jak: pioneer vsx-521 lub yamaha rx-v371 i olać to dlna.
 

armi

New member
Bez reklam
słabsze modele to nie tylko brak dlna
to także słabsza moc, gorsze brzmienie, słabsze wyposażenie itd
 

norbi1313

New member
Domyślam się, że słabszy model jest bardziej wybrakowany. Dlatego chciałbym abyście mi pomogli w wyborze.

Znalazłem w internecie dobre opinie o kolumnach Taga TAV 606v3. Można je kupić za 1100zł. Czy warto dopłacić 400zł do Jamo s606? Które z nich bedą lepsze?
 

krazy777

Member
Bez reklam
Zapewne dostaniesz odpowiedź, że Jamo 606. Ja je słyszałem raz u znajomego i mi się nie podobały. Polecają tutaj także Quadral Quintas 5000.
 
Do góry