Czy to dobry wybór??

Radzik12

New member
Witam, poszperałem na forach mam dylemat. Zastanawiam się nad telewizorami: Sony 50W756C lub Panasonic 50ds630e. Jak na ten moment mój wybór pada na SONY z uwagi na bogatszy smart. Czy to dobry wybór, czy lepszy Panasonic, czy jeszcze co innego? I czy warto dać ok. 500 zł więcej za tego Sony niż Panasonica.

Telewizor jaki chcę kupić ma miec 49/50 cali. Max cena to 3500 zł. Telewizor będę używać do oglądania filmów, seriali z tv naziemnej, oraz meczy poprzez połączenie z laptopem przez kabel HDMI. Zależy mi również na smarcie, żeby chodził bez zacięć, szczególnie chcę aby posiadał aplikację YT, TVN Player, IPLA(czy Panasonic w swoim smarcie posiada te aplikacje? Bo sony wiem, że tak).
 

DrWredman

Active member
Idź do sklepu i testuj. Ja podpinałem się w sklepie do własnego telefonowego internetu i testowałem.
W nowych Sony 4K Netflix chodzi miodzio, a reszta: Ipla, TVNPlayer, TVP, często się wieszają, nawet na dzieńdobry. W moim nie działają. Tylko Netflix hula. Może aktualizajca softu coś pomoże, jeśli w ogóle będzie.

Ale modele Sony FullHD (bez androida) odtwarzają wszystkie streamingi.
A z laptopem to każdy zadziała.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To model 50Hz.
Panasonic nie wspiera wszystkich multimediów - Sony tak.
A co ile lat wymieniasz telewizor w domu ?
 

Radzik12

New member
Nie ma reguły, ale dobre kilka lat. Myślę dość poważnie nad modelem Samsung ue50j6240. Matryca 120 Hz, opinie ma dobre. Co myślicie?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To dobry model ale fullhd. Jakości 4K na nim nie zobaczysz.
Dlatego pytanie było na ile lat ?
Jak na 3-4 lata to śmiało możesz brać - jak na dłużej to sięgaj po 4K.
 

Radzik12

New member
Z tego co się orientuję to w w tym przedziale cenowym mieści się Panasonic 50ds630e, i Philipsy. Po przeczytaniu recenzji, rózne fora Panas wysoki input lag, a myślę o konsoli to odpada. Philipsów nie chcę zbyt dużo negatywów się naczytałem, i nie powalają na żywo też mnie te telewizory. Reszta z 4K i 100 Hz już nie jest dostępna, chyba że się mylę?
 
Do góry