czy to dobry wybór?

L.M.S.

New member
Witam,
Czy dobrym wyborem jest tv Toshiba Regza 32 WL 66 Z?
Czy mieliście jakieś dośwadczenia w kupowaniu ze sklepu internetowego pixmania?

dziękuję za info
 

slavi

New member
L.M.S. napisał:
Witam,
Czy dobrym wyborem jest tv Toshiba Regza 32 WL 66 Z?
Czy mieliście jakieś dośwadczenia w kupowaniu ze sklepu internetowego pixmania?

dziękuję za info
O serii 32WL66 jest trochę informacji na tutejszym i konkurencyjnym forum więc sugeruję je najpierw przejrzeć. Ogólnie z recenzji jest to niezły telewizor poza podobno słabej jakości pilotem. Sam mam JVC LT 40S70 więc więcej Ci nie podpowiem.
Jeśli chodzi o sklep PIXMANIA to jest to sklep francuski i stamtąd wysyłają sprzęt. Kiedyś czytałem o długim okresie oczekiwania na towar po wcześniejszej przedpłacie na konto bo chyba tylko taka forma płatności jest możliwa. Jeśli chciałbyś zwrócić towar to będziesz musiał wysyłać na własny koszt do Francji co na pewno nie bedzie tanie.
Na wyszukiwarce cenowej znalazłem model WL66 o 300 zł taniej w polskim sklepie internetowym wiec po co robic takie kombinacje?

Pozdr.
 

Mistic

New member
Witam tu jest cała lista sklepów w ktorych jest ten TV http://www.ceneo.pl/271114 pod tym linkiem jest taki model TOSHIBA 32WL66

a pod tym linkiem http://www.ceneo.pl/427305 taki model jak 32WL66zS nie wiem czym się różnią bo nie jestem tak zorientowany w telewizorachToshiby, możliwe że na rynek francuski TV mają inne oznaczenia, np samsung N71 w G.B ma oznaczenie N73.

Pozdrawiam.
 

wicia23

New member
L.M.S. napisał:
Witam,
Czy dobrym wyborem jest tv Toshiba Regza 32 WL 66 Z?
Czy mieliście jakieś dośwadczenia w kupowaniu ze sklepu internetowego pixmania?

dziękuję za info
mam model srebrny czyli 32DL66P. Powiem tak, obraz w prorównianiu do Samsunga 32S71B i LG LE2R rewelacja. Materyca równomiernie podświetlona (w przeciwieństwie do Samsunga i LG). Czarny kolor jest czarniejszy niż szarości samsunga i fiolety LG. Jedyny mankament to w moim przypadku niedoskonały obraz z kompa. Niby da sie dostroić w opcjach TV ale u poprzedników, które miałem był lepszy. Może to przypadłośc mojego laptopa - na blaszaku jeszcze nie sprawdzałem.
Dodtkowy plus to HDMI x 2
 

Przemcio73

New member
wicia23 napisał:
mam model srebrny czyli 32DL66P. Powiem tak, obraz w prorównianiu do Samsunga 32S71B i LG LE2R rewelacja. Materyca równomiernie podświetlona (w przeciwieństwie do Samsunga i LG). Czarny kolor jest czarniejszy niż szarości samsunga i fiolety LG. Jedyny mankament to w moim przypadku niedoskonały obraz z kompa. Niby da sie dostroić w opcjach TV ale u poprzedników, które miałem był lepszy. Może to przypadłośc mojego laptopa - na blaszaku jeszcze nie sprawdzałem.
Dodtkowy plus to HDMI x 2
Witam. Najpierw proponuję porównywanie produktów w tej samej lub podobnej cenie, a nie porównywanie z różnych grup cenowych a tym samym jakościowych (no chyba, że się nie chce...).
pozdrawiam
 

wicia23

New member
Przemcio73 napisał:
Witam. Najpierw proponuję porównywanie produktów w tej samej lub podobnej cenie, a nie porównywanie z różnych grup cenowych a tym samym jakościowych (no chyba, że się nie chce...).
pozdrawiam
nie kumam kolego o co Ci chodzi.
Wszystkie wymienione modele są w identycznej cenie (przynajmniej 2 tyg. temu były) w SATURNIE.
Samsung 32S71B
LG LE2R
Toshiba 32Dl66P
Cena 2999zł. Chcesz zobaczyć rachunek??
Pozdrawiam, i zachęcam pierw do gruntownego zbadania tematu a nie bezsensownych odpowiedzi nie mających związku z tematem.
 
Do góry