Czy to dobry wybór Pioneer VSX-322 + Taga Harmony tav-606 v.3?

snake918

New member
Witam, przymierzam się do zakupu zestawu Pioneer VSX-322 + Taga Harmony tav-606 v.3. Właściwie na temat w/w Tagi jest dużo pozytywnych opinii w internecie więc chciałbym się dowiedzieć jak ten ampli Pioneera będzie się spisywał w tym zestawie (może ktoś ma taki|), czy w ogóle będzie dobrym wyborem. Na całość mam tylko ok. 1600 zł, a w/w zestaw mieści się w budżecie. Z góry dzięki za pomoc.

dodam, że pomieszczenie w którym będzie sprzęt ma ok 18m2, służyć będzie na pierwszym miejscu do filmów, potem muzyki i na końcu konsola
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Swobodnie nagłośnisz takie pomieszczenie ,rzeczywiście taga nie jest zła w ogóle za te pieniądze to dobry wybór ,jak Ci zostanie parę złotych kup lepsze kable głośnikowe to polepszy jeszcze trochę brzmienie
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W klasie cenowej nie poszalejesz. To jest zestaw marketowy - ale powinien wystarczyć do warunków.
 

snake918

New member
a co koledzy mogą jeszcze powiedzieć o JBL cinema 500 lub ewentualnie JAMO S 426 HCS 3? w porównaniu z w/w Tagą, te również biorę pod uwage
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Na całość masz 1600zł najtaniej ten amplituner mogę mieć za 780zł ,załóżmy że by został zostaje 820 zł na głośniki Jamo raczej nie kupi za takie pieniądze chyba że coś dołożysz ,albo kipisz jeszcze taniej ten ampli Pioneera
 

snake918

New member
Na znanym portalu aukcyjnym są zestawy vsx-322 + Jamo S426 HCS3 za ok. 1500zł
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

snake918

New member
W takim razie wybór chyba padnie na Tagę + Pioneer vsx322,właśnie drugi link od Przemko, to jest to o czym myślałem i chyba wybór padł na to, mam nadzieję że to dobry wybór.
 
Ostatnia edycja:

snake918

New member
Jak narazie brak kasy na zestaw z subem, dokupię z czasem, przy czym najpierw na pewno zapytam na forum jaki będzie pasował do Tagi tav-606.

a tak w ogóle to ten Pioneer vsx322 nadaje się do tego zestawu? w internecie ciężko o jakieś opinie na temat tego ampli, czy lepiej dozbierać na vsx422 lub yamaha rx-v373?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

snake918

New member
kolego Blackninja, czy nie masz może lepszej oferty cenowej niż te zestawy:
DENON AVR-1513 + TAGA HARMONY TAV-606 v3 (2609616100) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. 2 099 zł
YAMAHA RX-V373 373 TAGA HARMONY TAV-606v.3 RATY0% (2668993532) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. 2 149 zł
próbowałem wysłać PW ale coś się gubię, z vsx-a 322 rezygnuję a do tego przekonałem drugą połówkę aby wziąść odrobinę lepszy ampli - w/w ampli chyba powinny być dobre, kupno wchodziło by w rachubę z początkiem października, powyższe kwoty to już maxx wszystkiego co mogę wyłożyć :smile:
 
Do góry