Czy to dobry wybór LG 50PS8000

miques

New member
Witam

Poszukuję plazmy do około 6000zł. W oko wpadło mi LG 50PS8000, z tym że nie wiem czy bedzie to najlepszy wybór w tej kategori cenowej. Proszę o jakies inne propozycje w tej cenie ;p
 

avist

New member
witam,

rowniez po pewnym czasie spedzonym na poszukiwaniach zdecydowalem sie na ten telwizor.

i teraz pytanie - co Wy, adrzejsi ode mie sadzicie o tym wyborze ??

dzieki z gory za odp i pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Też wybrałbym Samsunga - tu masz test:

http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=43123
A gradacja kolorów po prostu zachwyca.
065_P1220600.JPG



W LG jest też problem z powstawaniem powidoków - ale to już Twój wybór.
Poczytaj opinie.
 

aspon

New member
kiki co wiesz na temat powidoków w LG 50PS8000? przyznam że interesuje mnie ten tv, chyba cena też dość atrakcyjna, ale ciągle się zastanawiam, mam kilka typów na dzień dzisiejszy.

Samsung PS50B850 - fajny ale bzyczenie go chyba skreśla
Samsung PS50B650
Panasonic P50V10E - chyba najlepszy ale najdroższy
Panasonic P50G10E
Panasonic P50S10E
LG 50PS8000 - fajna cena, bluetooth, 5 lat gwarancji
Sony KDL 46Z5500 - chyba jedyny z lcd jaki mi pasuje w cenie ok 6k

Więc co radzisz? czy warto dopłącać do Panasa V? czy to będzie aż tak widac? Przyznam że w sklepie najciekawiej prezentował mi się Samsung PS50B850 i wlaśnie LG.
Co myślisz też o sonym? w czym będzie lepszy od plazmy i od której plazmy, a może gorszy?

Podpowiedz coś bo mam zgrzyt... :)
 

JemioloSeba

New member
Podpinam sie do pytania wyzej.
Kiki piszesz, ze powidoki w LG sa widoczne. Spotkalem sie z opiniami na tym forum, ze w samsungu ps50b650 sa gorsze powidoki niz w najtanszych LG. Czy to prawda? Mam zamiar grac na ps3 ok 1-2 godz. dziennie. Glownie ogladam wieczorami, telewizja n, sportu bardzo malo, pokoj nasloneczniony ale mam ciemne rolety, odleglosc 3-4 m. Przedzial cenowy to 3,5-4,5 tys. Bardzo zalezy mi na odczycie mkv i dvix. Prosze poradzcie co wybrac lg 50ps8000 czy sama ps50b650. Bylem zdecydowany na sama ale przeczytalem o tych powidokach i zaczalem szukac w innych markach a tu znowu Kiki wyjezdza z powidokami w LG. Z gory dzieki za odpowiedz. Pozdro
EDIT:
Chodzi mi o wypalanie. Sorki
 
Ostatnia edycja:

hojlo1

New member
Bez reklam
Praktycznie w każdym PDP widać "powidiki" (więcej, a raczej mniej..).

Jednak nie mylić "powidoku" z wypalaniem obrazu.
(zajrzeć do słownika)
 

kapsell

New member
Bez reklam
lg v Samsung

Nie ukrywam ze taz mam ten sam dylemat Samsung PS50B850 czy LG 50PS8000. O Samsungu wiadomo wiele, zarowno pod wzgledem zalet jak i wad (chyba jedna wada w wielu modelach bzyczenie i jak dla mnie brak wyjscia sluchawkowego). Co do tego lg ciezko znalezc jakies konkretne opinie (na papierze wyglada bdb) a wyglada na tv wart uwagi.

KIKI a moze zrobilbys test LG PS8000 ?
 

WollyGator

New member
Witam
Mnie również bardzo podoba się ten model. Nigdzie nie mogę znaleźć danych czy w LG50PS8000 jest jakiś odpowiednik znanego z Samsunga 50B650 systemu 100 Hz Motion Plus (generowania dodatkowej ramki pomiędzy klatkami obrazu). LG w przypadku innych telewizorów LCD i LED reklamuje system TruMotion 100 lub więcej Hz. Obydwie ww. plazmy mają system podpolowego generowania 600Hz. Czy oznacza to że Samsung 50B650 jest lepszy od LG50PS8000 bo posiada oprócz 600 Hz jeszcze system Motion Plus 100Hz?

Pytanie do posiadaczy LG 50PS8000- czy w bardzo dynamicznych scenach coś Wam "smuży"?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
 

karolbe

Member
Witam
Mnie również bardzo podoba się ten model. Nigdzie nie mogę znaleźć danych czy w LG50PS8000 jest jakiś odpowiednik znanego z Samsunga 50B650 systemu 100 Hz Motion Plus (generowania dodatkowej ramki pomiędzy klatkami obrazu). LG w przypadku innych telewizorów LCD i LED reklamuje system TruMotion 100 lub więcej Hz. Obydwie ww. plazmy mają system podpolowego generowania 600Hz. Czy oznacza to że Samsung 50B650 jest lepszy od LG50PS8000 bo posiada oprócz 600 Hz jeszcze system Motion Plus 100Hz?

Jak nie jestes fanem teatru telewizji albo jakosci wideo rodem z seriali Kiepscy, Daleko od noszy itp. kiepskich produkcji Polsatu (i nie tylko) to zapomnij o Motion Plus i podobnych wynalazkach do ogladania filmow. To delikatnie mowiac niszczy efekt wizualny nad ktorym w koncu ciezko pracowal rezyser czy operator kamery...LCD mojego ojca mial to wlaczone i myslalem, ze sie cos zepsulo, cale szczescie dalo sie wylaczyc.

A z tego co wiem, to w LG50PS8000 jest taki system, sam TV wyglada niezle, ale zauwazylem, ze ma slabe skalowanie sygnalu SD. Jak jestes z Warszawy, to w Electro World w Markach stoi taki LG obok innych plazm i niestety widac roznice na niekorzysc tego TV w przypadku sygnalu SD.
 
Do góry