Czy to dobry wybór? LG 42Lm660s

sajmony

Member
1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 20 m
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 2m lub 4 m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2-3 osoby
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? różnie ale przewaznie lekko bokiem
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ?stać
6.Jak słońce świeci w pokoju ? słońce za telewizorem
7.Jaki masz obecnie telewizor ? JVC 32p40 kineskop (super sprzęt, odbiera HD ale już obraz za mały)
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? internet, wifi, im więcej multimedialny tym lepiej (lubię bajery)
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? telewizja N, C+
10.Jakie urządzenia ? dekoder, laptop
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? 4/5 godz.
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? bez znaczenia
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? filmy/sport
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? Bardziej niż serfowanie to będę uzywał widżetów
15.Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? raczej nie ale nigdy nic nie wiadomo
16.Preferencje co do marki ? Kiedyś JVC (teraz w Polsce nie ma)
17.Preferencje co do wielkości ? 42/46
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ?
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? wieczorami
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 3 tyś
21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? zdecydowanie tak, raczej pasywne

Proszę o radę, czy to dobry wybór, cena jeszcze za wysoka ale pewnie niedługo będzie poniżej 3 tyś.
 

electro69

New member
Witam
Mam takie pytanie do Ciebie @KIKI jeśli można ... tak sobie czytam to forum długo i zawsze jeśli chodzi o wybór telewizora tak jak tutaj np. (sam też chce raczej na pewno kupić LG LM660S) uparcie polecasz telewizory Panasonic czy Samsung (loteria jeśli chodzi o matryce i ciągle ten clouding itp.) ;-) czy ta firma LG jest taka zła ? czy jakiś uraz Masz do nich :D ... wydaje mi się że akurat ten Panasonic (też go brałem pod uwagę) jednak jest gorszy (choćby przez matrycę, która jest też LG ale z zeszłorocznych modeli przynajmniej już kilka osób tak pisało) i mniejsza liczbę tzw. "bajerów" a cena jakość specjalnie niższa nie jest ok. 200 - 300 zł od tego LG.
Prosiłbym o odpowiedź :D
Pozdrawiam
ps. będzie test tego LG LM660s u Was ?
 

al-aksa

New member
heh dobre pytania postawił autor... KIKI czekamy na odpowiedz.. co z tym LG??
ja kupiłem ten model i jestem zadowolony, zresztą żóna też, rodzince też ... polecam, zwłaszcza iż też miałem dylemat między Panasem ET5, LG 570S i SOny HX720... chociaż gdyby nie aktywny system w SOny to wziąłbym jego..
 

al-aksa

New member
Czekam z niecierpliwością na informacje, wszystko na to wskazuje, że będzie to raczej LG 42Lm660s, tylko jeszcze cena musi spaść, ale to chyba dopiuero po Euro.

hmm jeśli z 2m to 42" może Ci się wydać za duzy deko, ja oglądam z 2,5m i czasem mam wrażenie że jest za duży :D, ale ty piszesz 2 lub 4m to znowu jak 4 to może 47" ?:?:
 
Do góry