czy to dobre kable

adam g

New member
Witam jestem posiadaczem samsunga le32r74bd, dvd samsuhg hd860, oraz cyfra +. Mam takie pytanie chce zmienic kable mam mozliwosc otrzymania kabli tego rodzaju euro-euro(firma monster 1m tym kablem chce podlaczyc dekoder cyfry, component(firma monster 2m narazie bedzie lezal bo nie mam co nim podlaczyc) oraz kabel hd ( firma nikkai 2m tym podlacze dvd) wiem ze to smieszne ale jak czytam forum to wiem ze kable sa dosc wazne. Czy kable tych firm sa dobre czy szukac czegos lepszego z gory dziekuje za odpowiedz.( kable dostane za darmo i wiem ze darowanemu koniowi w zeby sie niezaglada :D :D :D )
 

mystic

New member
Kable monster to jedne z najlepszych na świecie, jak nie najlepsze. Jeśli dostaniesz je za darmo to tylko się cieszyć
Ale jeśli posiadasz juz te kabelki, to jak najbardziej możesz je wykorzystać, jednak w przypadku decodera pioneer cudów nie oczekuj, to jest tuner nienajwyższych lotów. Jeśli masz trochę kasy, którą możesz wydać a jesteś abonentem cyfry to już niedługo, bo za jakieś 2 tygodnie będziesz miał możliwość wymiany dekodera na sprzęt "nowej generacji" z wyjściem HDMI, i podejrzewam dobrej jakości scartRGB.
W tej chwili tunery o najleprzym sygnale na wyjściu to dla cyfry Fergusony + moduł CI i wyjściem component lub Humax2000 + moduł CI i wyjściami hdmi oraz component.
 
Ostatnia edycja:

robert1v

New member
kable monster

cześć ,
na naszym rynku i allegro pojawiły sie od roku kabekli "Monster"
nie mają one nic wspólnego z przewodami audio amerykańskiej firmy
"monster cable"
bo te amerykańskie oryginały bazują na technologiach kosmicznych i bardzo surowej selekcji - jak kabelek nie spełnia np. 99,998% tylko 99,960% to trafia na przetop
i te kabelki kosztują (poczytaj o cenach w AUDIO- to taka gazetka) np 5000zł za 2x3metry albo tylko 1500zł bo mają 12 lat

tak więc z jakością i tych naszych monsterów i MSR ów jest naprawdę STRAAASZNIE SŁAAABO
POZDRAWIAM :eek:k:
 

gregorp

New member
Prawie na 99% sa to kable Monster-a.
oczywiście podróbki są bardzo podbne ale nie aż tak. Pozatym jeżeli to z tej firmy to też o czymś świadczy bo wygląda na pożądną. Nie chce mi się teraz jej sprwadzać ale mam wrażenie że gdzieś o nich słyszałem.

Natomiast co do tego że to są najlapsze kable na świecie to bybm nie przesadzał.

Bezapelacyjnie produkują bardzo dobre kable ale raczej to co jest oferowane w Polsce to produktu popularne.
Hi-end kosztuje bajońskie sumy a i tak bez problemu znajszie się lapsze
Takie Hi-endowe firmy to Audioquest, Qued, Xindak, już totalny Hi-End (szczególnie w wizji) to przewody KRAMERA ale i ceny kosmiczne.
 

ThYX

New member
robert1v napisał:
bo te amerykańskie oryginały bazują na technologiach kosmicznych i bardzo surowej selekcji - jak kabelek nie spełnia np. 99,998% tylko 99,960% to trafia na przetop...

Chyba się coś komuś pozajączkowało:-( Jaki przetop ?? To nie jest huta !!! Producent dobiera tak komponenty i surowce aby uzyskać określoną charakterystykę kabla, tak więc jeśli kabelek numer 100 wychodzi z fabryki to ma dokładnie taką samą charakterystykę i wszystkie cechy zgodne z kabelkiem numer 1000.
 

robert1v

New member
kabelki

no dobra troche przesadziłem z tym przetopem ale w dziedzinie hi-endu
to Monster cable - mają taką technologię i kontrolę jakości wprowadzoną ze i ceny z kosmosu z sześcioma zerami se mogą wprowadzać a audiofile różnych maści co ich na to stać będą sobie te super kable kupować

ja tylko twierdzę że oryginalne monstery są cholernie drogie - w porównaniu do dobrych gatunkowo kabli konkurencji
ale "w trabancie i w mercedesie 63AMG drzwi się zamykają" tylko cena tych drzwi jest różna
 
Do góry