Czy ten model może kandydować do Nr 1 na rynku telewizorów ?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Czy wzorem lat poprzednich, w ciemno Philips otrzyma kolejną nagrodę EISA ?
Czy to jest ten model który potrafi wygrać z Toshibą ZL1?
FlatTV_PFL9706.jpg

46PFL9706

Nowy TV 46PFL9706 jest Full HD 3D z aktywnymi okularami (3D Max) .
Ma posiadać niebywały kontrast bo150.000.000:1 , pełne podświetlenie led , local diming,
Ambilight Spectra XL .

Wyposażony w NetTV , nowe aplikacje, SimplyShare , USB

A ceny ?
32PFL9606 na 1.299,99 €
37PFL9606 na 1.399,99 €
52PFL9606 na 2.999,99 €

fullhd
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
sprawa Eisy

Kolego piszesz o 9706 , ceny podajesz na 9606 to w koncu mowa jest o 9706 czy o 9606 >>>> ???? To raz ,a dwa to proste ze wygra Philips pomimo ze Toshiba bedzie lepsza ale to nie ma znaczenia gdyz w komisji siedza niestety tylko ludzie z europy wiec zaden tv z azji nie wygra nawet zeby to bylo cudo ze zlota. Ale swiadomosc ludzi sie zmienia i nie raz bylem juz swiadkiem jak ktos ze sprzedawcow mowil ze to tv z nagroda Eisy, a klient odpwiadal ze nie interesuje go jaka tv dostal nagrode tylko cena do jakosci go interesuje bo nagrody to wiadomo jak sie dostaje w dzisiejszym swiecie ..... I cale szczescie ze ludzie coraz bardziej mysla a nie patrza na nagrody itp
Lolek
 

accu

New member
Bez reklam
Telewizor firmy PHILIPS LCD FULL LED "Local Dimming" 46PFL9706K/02

Witam,

Jest oczywiste , że będzie kandydował , ma spore szanse aby nagrodę EISA otrzymać
w jednej z kategorii telewizorów desygnowanych do otrzymania tej nagrody.
Po 08 września 2011 r. będzie wszystko wiadomo.

Pozdrawiam , :)
accu
:kom::kom:
 
Ostatnia edycja:

skazany88

New member
Toshiba lepsza bo co? bBo bedzie miała tylko wiecej stref podswietlania i to wszystko nic specjalnego!!! Philips z filtrem moth eye filter jeszcze poprawia kontrast. Philips jako jedyny w tym roku ma kontrole głebi w 3D w konwersji jak i w Prawdziwym sygnale 3D. Tylko to Philips ma. Inne firmy tylko w konwersji moga manipulowac głebia obrazu 3d. To bedzie numer 1 tv lcd!!!!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Widziałem nawet profesjonalne urządzenia do konwersji i to jest dużo słabsze od oryginały , nawet w czasie rzeczywistym. Zresztą Toshiba ma to samo. Test już rozpoczęty Toshiby więc będziemy wiedzieć więcej.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam,

Pożyjemy , zobaczymy , będzie dobrze.(02-07 września 2011 r. - Berlin )

Pozdrawiam , :)
accu
:kom:
 

plejak

Banned
Dla mnie najbardziej niezrozumiałe jest czemu topowe modele philips ubiegłoroczny 9705 czy ten który pojawi się we wrześniu 2011 philips 9706 oferowany jest tylko w max 46 calowej wersji.Dla osób które maja sporą odległość od ekranu zakup modelu tej firmy w wersji 52 czy 55 cali jest niemożliwy. Czy naprawdę philips nie radzi sobie z takimi przekątnymi w topowych modelach , bo u innych producentów to standard.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips nie będzie już firmą koncepcyjną więc będzie to już raczej nie możliwe. Myślę że szli na łatwiznę , a chodzi gównie o rynek zbytu.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Przypominam, że seria 97xx to podświetlenie nie białymi (jak Tośka) lecz kolorowymi segmentami diód. Dzięki temu można uzyskać i wierniejsze kolory i lepszy kontrast.
 

skazany88

New member
Smieszne jest gadanie ze Philips bedzie czy jest chinski. Po pierwsze to ze pisali ze koniec z tv to sciema!!! Prawda jest taka ze chinczycy czyli TPV beda płacic za wszystko i wieksza czasc zysku oni zgarniaja. A Telewizory i tak beda produkowane w fabrykach Philipsa w polsce itd przez tych samych ludzi co dotychczas !!!! Teraz dopiero Philips rozwinie skrzydła i teraz dopiero zobaczycie prawdziwe telewizory tej marki!!! Zmieniło sie tylko to ze Philips za to nie płaci i nie zgarnia całej kasy!!! Wiec smieszny jest ten co mowi ze Philips jest chinski !!! Philips był jest i bedzie europejski!!!!!!!!!!!!
 

skazany88

New member
Cała grupa inzynierow z Philipsa bedzie pracowac tak jak teraz tylko opłacac bedzie ich nie Philips tylko TPV...cała roznica hehehe wiec nie ma mowy o chinczyku!!!
 

jery--

New member
Bez reklam
Do lolek126:
Miałbyś prawo czepiać się tej Eisy jakby 9705 nie był naprawdę dobrym telewizorem, a wiele fachowych testów jak i opinii forumowiczów stawia go na czele pod względem jakości obrazu wśród LCD.
Do janusz:
Modele tegoroczne są w pełni europejskie, z tego co wiem.
Do plejak:
Myślę że maksymalny rozmiar 46/47 cali topowego modelu to świadoma decyzja. Ci co chcą większy rozmiar mają wedle Philipsa kupować Cinema 21:9. Według mnie to błędna polityka bo sprzedali by więcej tradycyjnych 55tek, niż sprzedają tych super panoram.

Pozdrawiam
 

skazany88

New member
Zaden chinczyk nie bedzie sie wtracal ci ludzia wiedza co robia!!! Te joint-venture składa sie tylko z LUDZI philipsa i beda robic sprzet pod nazwa PHILIPS i produkcja zostaje w europie! tak samo jest z monitorami komputerowymi Philipsa...A wy wszyscy myslicie ze philips sprzedał wszystko i ze to w chinach jakis chinczyk bedzie robił nowe procesory itd to błedne myslenie....
 

skazany88

New member
Toshiba moze sie uczyc od Philipsa np poprawy płynnosci ruchu itd. Podswietlanie to nie wszystko. CZesto jestem w media....... i widze jakie toshiba ma problemy...i ziarno na obrazie...nie rownomierne podswietlanie matrycy...Philips takich problemow nie ma...a system Perfect pixel 3D full hd jest najlepszym systemem jaki poswtał. Jednak zwylki zjadacze chleba wybieraja Philipsa za najlepszy obraz...
 
Do góry