Czy takie cos nadaje sie jako 3 i 4 pad do PS 3 ?

martins

New member
Chce sobie pograc w wrestling i tenis na 4 jako ze mam tylko 2 pady potrzebuje jeszcze dwoch ale narazie nei che mi sie wydawac pieniedzy na dualshock wiec czy jak kupie takie cos to pogram sobie tym troche czy zanim wyjme z pudelka to jzu sie rozwali powciskaja sie przyciski i bedzie wprowadzal krzaka w system ?

a o to owe wynalazki wogole ps3 wyczyta takie cuda ?

http://www.allegro.pl/item401767959_play_game_digital_pad_joypad_usb_analog_ps3_i_pc.html
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Pewnie te urządzenia zadziałają bo są opisywane jako działające pod PS3.
Jak jest z ich trwałością nie wiem.

W jaki konkretnie Wrestling da się grać na 4?
Czy chodzi o ten tyuł?
WWE Smackdown VS RAW 2008

Gra odbywa się na jednym ekranie bez podziałów?
Właśnie poluję na gry, które pozwalają grać więcej niż 2 graczom na niepodzielonym ekranie.

Dzięki i pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

martins

New member
No a jak odpalasz wrestling i jedziesz druzynowo 2 na 2 albo kazdy na kazdego wolna amerykana heh bierzesz krzeslo z trybun albo mlot i jedziesz ;) ja mam zamiar jeszcze kupic sobie def jam fight for ny z ps2 grales moze na ps3 w ta gre ? sa zaciecia rozmazania ? do wrestlingu bym jeszcze dodal virtua tenis 3 oraz malo znana ale super bijatyke marvel nemesis rise of the imperfect's tez na ps2 i 4 playerow.
 

martins

New member
Oczywiscie wszystkie te gry sa na nie podzielonym ekranie do tego bym dodal jeszcze nba 2k9 i pes 2009 przy odpowiednim zgraniu. Szkoda ze dwie najlepsze gry na 4 czyli def jam fight for ny i marvel nemesis rise of the imperfects sa ps2 ;( Bo chyba lepeij bedzie to wygladalo na xbox starym po componencie niz na ps3 scalowanym do hd przez hdmi. Ale x musze najpierw naprawic i dokupic dwa nowe pady i jak se pomysle o tej plataninie kablow to chyba wole kupic na ps2
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Dzięki za informacje.

Generalnie sportowe gry typu Fifa czy NBA mnie nie kręcą.

Mam PS3 40 GB więc na razie gry z PS2 odpadają :)

Ale wrestling 2 na 2 to musi być piękne :D

Grałem swego czasu w WrestleMania na PC - to były czasy :eek:k: Donk The Clown, młot i jazda :mrgreen:

Pozdrawiam,
 

martins

New member
No wlasnie w takim razie zostaje ci wrestling kiedys gralem tez na pc wrestlemania ale najwiekszy szal na wrestling byl z 15 lat temu gdy cala Polska fascynowala sie wrestlingiem nie zapomne jaka byla sensacja gdy mialo dojsc do wali jokozuny z hulkiem hoganem ;) i jego slynna sentencja all amerikan week ;) chetnie sobie przypomne te czasy ciekawe czy bedzie policjant , klown i ten ziomek z decha drewniana i moj ulubiony ziomus w rozowym lajkrowym zapasniczym ubranku i w czarnych okluarkach. Nic tyko zapraszac kumpli i grac na 4. Jestme ciekaw tylko czy nastepny def jam bo bardzo nie udanym ICON wroci do korzeni i Fight for NY i udostepni gre dla 4 graczy.
 
Do góry