Czy taki zestaw się dobrze spisze ?

raf44

New member
Czy taki zestaw dla przeciętnego słuchacza wystarczy:

Pioneer VSX-819, DV420, Mission Mv6 fronty Mv2 surround + centralny początkowo zestaw bez suba.

Pomieszczenie 20m2, 60% kino, 40 % muzyka (pop/jazz), słuchane niezbyt głośno (sąsiedzi :( )

Budżet max 2650.

Wymóg : USB najlepiej w ampli i dvd, dvd z dobrym skalerem i korekcją błędów.

Dodatkowy atut Pionieera - wife się podoba bo pasuje do tv :D (lakier fortepianowy)
 

adamo_

New member
Bez reklam
Też chcę kupić zestaw w podobnej cenie :) sluchales tych kolumn ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

marecki6

New member
Bez reklam
potwierdzam , missiony za male jak do 20m2 a jezeli chodzi o brzmienie to kwestia preferencji - dla mnie graly srednio/nijako
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
wszystko fajnie -trzeba tylko wziasc pod uwage budzet....
z 1000 zl na zestaw kolumn 5.0 nie wiem czy jest sens szukac czegos innego....
no chyba ze moze byc "bardziej byle jak" tylko glosniej :D
 

marecki6

New member
Bez reklam
dlatego moim zdaniem lepsiejszym :D rozwiazaniem byloby zainwestowac te pieniadze w dobre fronty a z czasem dokupic reszte
 

raf44

New member
Słuchałem Mv6 przez chwilę i dla mnie brzmiały całkiem całkiem, spokojnie i nastrojowo ale ... po pierwsze mam małe porównanie do innych zestawów, po drugie były podpięte do dobrego wzmacniacza z wyższej półki. Ze wzgledu na specyficzne ustawienie kolumn (blisko ściany) i brak suba porzuciłem pomysł z tymi głośniczkami i Teraz skupiłem się na Tadze 606, cena ta sama firma trochę gorsza a kolumny ... inna konstrukcja, pewnie wykonanie gorsze ale mają dużo dobrych opinii zarówno w prasie jak i od użytkowników.
 
Do góry