Czy Sharp LC-42SH7E z mniej niż 2tyś to dobry wybór ???

a4tech

New member
Witam.

W pierwszej chwili zastanawiałem się nad małym TV do sypialni, jakąś 32-ką do 1700 PLN. Wybór padł praktycznie na LC-32FB510E. Ale w między czasie znalazłem 42-kę SH7E. W związku z tym mam do Was pytanko takie jak w temacie.

Ten nowy TV (z 2-letnią gw.) jest teraz do wyrwania za mniej niż 2000 PLN. Wydaje mi się, że jak za 42 cale w Full HD i z MPEG4 to chyba dobra cena :)

A może pozory mylą ???

Szukałem dużo w sieci na temat tego TV ale nic konkretnego nie znalazłem :(
Nie wiem dlaczego tak szybko został wycofany, również ze strony producenta (model na rok 2009). Nie znalazłem również żadnego info jaką posiada matryce (błyszczącą czy matową).

Może Wy coś na temat tego modelu wiecie ??? Jeżeli tak to bardzo Was proszę o jakiekolwiek opinie.


W tej chwili posiadam LC-37DH65E i jestem z niego bardzo zadowolony (no może poza dźwiękiem). Jak wypada w porównaniu z DH65e młodszy i większy brat 42SH7E ???

Dodam, że TV używam min. do: Cyfry, DVD, PC-ta i może w przyszłości (o ile w końcu ruszy) DVB-T.

Plan obecnie mam taki..... Posiadaną 37-kę przenieść do sypialni a w jej miejsce (o ile jest tego warta) powiesić opisywaną 42-kę :-D


Co o tym wszystkim sądzicie ??? Dobrze kombinuję ??? Czy może kupić opisywaną 32-kę i zapomnieć o roszadach ??? :-?


Pozdrawiam
a4tech
 
Do góry