Czy ps 3 odtwarza pliki w 3d na tv z 3d. ?

PLANETA

New member
Witam i pytam jak se pobiorę film w 3d , to po wrzuceniu go do ps3 , czy będzie mi ona odtwarzała te pliki w 3d pytam. ?
 

cloon

New member
Waśnie , dobre pytania mam od 2 dni TV SONY KLD-46HX850 oraz sony ps3
mam dysk zewnętrzny to już wiem, że tam są pliki wgrane z systemu NTFS i nie mam co sobie pooglądać na moim nowym nabytku TV , po prostu nie czyta NTFS, próbowałem dysk podłączy pod konsolę i zobaczyć czy da różnicę jakąś , nic ... lipa ...

reasumując: kolega PLANETA pyta się czy sobie poogląda, a ja się pytam czy też sobie pooglądam , mam komputer , internet , chcę ściągnąć film z netu, już mniej ważne czy 3d czy 2d , mkv czy avi , rmvb itp.

Pytanie: ściągając go sobie na kompa > Windows XP lub vista, lub Windows 7 , 3 komputery, każdy inny Windows, czy ten ściągnięty plik nie automatycznie zapisze się jako plik NTFS, który potem powiedzmy będę chciał wgrać na ps3 i lipa bo pewnie i tak nie odtworzę na HX850 !!! ???

więc co mam i jak ściągnąć ???

da się z netu zassać wszystko co chcę ale nie w systemie NTFS >????
 

cloon

New member
podobny problem

Waśnie , dobre pytania mam od 2 dni TV SONY KLD-46HX850 oraz sony ps3
mam dysk zewnętrzny to już wiem, że tam są pliki wgrane z systemu NTFS i nie mam co sobie pooglądać na moim nowym nabytku TV , po prostu nie czyta NTFS, próbowałem dysk podłączy pod konsolę i zobaczyć czy da różnicę jakąś , nic ... lipa ...

reasumując: kolega PLANETA pyta się czy sobie poogląda, a ja się pytam czy też sobie pooglądam , mam komputer , internet , chcę ściągnąć film z netu, już mniej ważne czy 3d czy 2d , mkv czy avi , rmvb itp.

Pytanie: ściągając go sobie na kompa > Windows XP lub vista, lub Windows 7 , 3 komputery, każdy inny Windows, czy ten ściągnięty plik nie automatycznie zapisze się jako plik NTFS, który potem powiedzmy będę chciał wgrać na ps3 i lipa bo pewnie i tak nie odtworzę na HX850 !!! ???

więc co mam i jak ściągnąć ???

da się z netu zassać wszystko co chcę ale nie w systemie NTFS >????
 

Chimera

New member
Pytanie: ściągając go sobie na kompa > Windows XP lub vista, lub Windows 7 , 3 komputery, każdy inny Windows, czy ten ściągnięty plik nie automatycznie zapisze się jako plik NTFS, który potem powiedzmy będę chciał wgrać na ps3 i lipa bo pewnie i tak nie odtworzę na HX850 !!! ???

więc co mam i jak ściągnąć ???

da się z netu zassać wszystko co chcę ale nie w systemie NTFS >????
Ale pliki nie ściągasz w formacie NTFS czy FAT32. Ja ściągam normalnie pliki na kompa który ma dyski w NTFS a później wrzucam, na pendrive który jest FAT32 i oglądam bez niczego na konsoli. Jedynie nie wiem jak jest z plikami które są większe niż 4GB, bo kiedyś czytałem że FAT32 nie obsługuje plików powyżej 4GB.
 

cloon

New member
Dziękuje , coraz więcej rozumie :)

a pendrive FAT32 na którym będzie plik .mkv ale powiedzmy poniżej 4GB odczyta konsola PS3 ?? i wtedy na TV go obejrzę,
a będę mógł obejrzeć ten film na sony KDL-46XH850 który nie czyta plików .mkv ?? ale jest puszczony przez konsolę ?
 
Do góry